Rukomet 10.02.2020. 09:54. Zadnja izmjena: 10.02.2020. 09:56.

Prva liga rukometašica: Zrinskice izgubile u Bjelovaru

• ZRINSKI – BJELOVAR 30:31

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. Suci: Ivan Grbavac (Podstrana) i Siniša Ravlić (Makarska).
ZRINSKI: Kozjak, Potočnjak, Pajić 2, Mihalković, Rebernik, Okreša, Balent, Gavrić 8, Vukojević 7, Balić, Resman 1, Radek, Car 8, Blagus 4, Šestak, Habola. Trener. Alan Belko.
BJELOVAR: Pokopac, Nikšić 3, Smiljčić 4, Borković 1, Guskić 6, Horvat 1, Miklić, Solić, Gavrić 1, Šuster 2, Čagalj 2, Gašparović 4, Ivanda, Gilinger, Zrilić, Mamić 7. Trener: Hrvoje Cikoja.

Poraz koji to nije trebao biti, treći u nizu pa su sada Čakovčanke u sve težem položaju na prvenstvenoj tablici. U prvom poluvremenu dva su puta imale vodstvo od čak +6, propustile su u tom dijelu realizirati tri sedmerca i četiri „zicera“, a ipak poluvrijeme završiti vodstvom 16:13. U drugom dijelu susreta unatoč slaboj obrani /vratarke su tijekom cijelog susreta imale su tek četiri obrane/ dobro su se držale do sredine do sredine, imale su i vodstvo 20:15, a onda su jednostavno stale: Gošće su prvi puta tijekom susreta vodile u 47. minuti (24:23) i to su vodstvo zadržale do kraja susreta i po malo iznenađujuće se veselile njima važnoj pobjedi.

Suci koji su Čakovčankama sudili i u proteklom susretu u Splitu ni ovaj se puta nisu „proslavili“, a Čakovčankama sada predstoji novo i teško iskušenje, gostovanje u Varaždinu kod Koke.