Rukomet 05.02.2020. 11:14. Zadnja izmjena: 05.02.2020. 11:15.

Prva liga rukometašica: Zrinskice poražene u Splitu

• SPLIT 2010 – ZRINSKI 27:25

SPLIT – Dvorana Gripe- Gledatelja: 200.

SPLIT 2010: Mrkonjić, Buljan 4, Kalajđić, Rubić 1, Stojanov 7, Tonković 3, Stilinović, Škarić 1, Romić, Macan, Kapitanović, Arar 1, Ercegović 7, Birtić, Bešker, Surjan 3.

ZRINSKI: Kozjak, Strbat, Okreša, Gavrić 8, Pajić 4, Balić 1, Resman 2, Car 5, Vukojević 4, Šestak 1, Blagus. Trener: Alan Belko.

Drugi uzastopni poraz Čakovčanki koje su u Split otputovale na dan utakmice sa svega 11 igračica. Do 22.minute bio je to izjednačen susret /10:10/, iza toga domaće su do kraja poluvremena stekle prednost i na odmor otišle vodstvom 15:12.

Vodstvo od tri razlike održavale su tijekom cijelog drugog poluvremena, točnije do 58. minute kada su se Čakovčanke približile na samo -2, za dalje i bolji rezultat nažalost nije više bilo vremena. Šteta da se im trud nije isplatio, igrale su dobro. A dobro će trebati igrati i u subotu kada u 18 sati u dvorani GŠ ugošćuju trećeplasirani sastav Lige Bjelovar.