Rukomet 19.01.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

PRVA LIGA RUKOMETAŠICE: ZRINSKI – ZELINA 26:33 /15:15/

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 150. Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović (obje Rijeka).

ZRINSKI: Rob, Ivačić, Kovačević, P. Posavec 8, Šarić, Glad, S. Posavec 1o, Ladić, Balić 2, Resman, Car, Benčik, Zagorščak, Prevendar 6, Androić, Laptoš. Trener: Željko Golik.

11. prvenstvenim kolom nastavljeno je prvenstvo 1.HRL-e u kojem su Čakovčanke ugostile favorizirani sastav Zeline, dobro se rezultatski držale do 44.minute, iza toga popustile u koncentraciji  pa su na kraju uvjerljivo poražene. Ponovila se je već znana konstatacija da trener Golik nema dovoljno „dugu“ klupu za mijenjati i odmarati „udarni“ sastav, da igra Čakovčanki ovisi uglavnom o raspoloženju 3-4 igračice, ovaj su puta to ponovo bile sestre Posavec i Prevendar koje su od 26 postigle 24 gola, što sve nije bilo dovoljno za bolji rezultat. Nisu bile raspoložene ni vratarke, izostala je ozlijeđena Krmpotić, sve su to gošće znale iskoristiti i na kraju zabilježiti pobjedu. Prvi su dio vodile do 27.minute,uglavnom s 2-3 razlike, domaće su tada poravnale rezultat i poluvrijeme je završeno 15:15. Izjednačeno je bilo i do 44.minute /22:22/, kasnije kod domaćih pad koncentracije i niz tehničkih grešaka što je rezultiralo ipak preuvjerljivim porazom. Moramo istaći i podatak da su gošće imale „veliki popust“ kod riječkih sutkinja što im nije trebalo, također i podatak da se je nakon dužeg izbivanja zbog ozljede u momčad vratila Hana Laptoš, te da se je na utakmici očekivalo više gledatelja. U subotu Čakovčanke gostuju u Zagrebu kod Trešnjevke.

Ostali rezultati 11.kola: Trešnjevka – Sesvete 21:28, Koka – Podravka odgoda, Split – Lokomotiva 23:32, Zamet – Osijek 35:18, Dalmatinka – Umag 14:28, Samobor – Bjelovar 32:28.Utakmica 14.kola: Dalmatinka –Podravka 21:31.