Rukomet 13.11.2019. 08:32. Zadnja izmjena: 13.11.2019. 08:32.

Prva rukometna liga, muški: Slabi nastupi naših ekipa

• MEDVEŠČAK ZG 26 (11) : PRELOG 21 (9)

Zagreb dvorana Dom sportova. Gledatelja 50. Suci Feletar i Rendulić.

RK MEDVEŠČAK ZG: Fritz, Kljaić 4, Franjko, Matić 2, Jonjić, Halužan 3, Babić 1, Dražetić, Vukšić 1, Vukić, Žaja 8, Goda 2, Capan 2, Mustapić 3. Trener: Antun Starešina.

RK PRELOG: Grabant, D.Bogović 4, P.Bogović 1, T.Novak 1, Novosel 1, Škvorc 2, D.Novak, Selimi, Petrošanec 2, Lončarić, Nestić, Strahija, Toplek 5, Sermek, Zadravec 4, Požgaj 1. Trener: Dubravko Hozjak.

Poraz rukometaša Preloga u Zagrebu protiv Medveščaka. U prvome poluvremenu Preložani  su parirali domaćinu koji je  vodio da bi gosti poravnali rezultat na 9:9. ali na odmor se odlazi s prednošću od dva razlike Medveščaka. U nastavku domaćin koji je imao dužu klupu polako je povećavao prednost koja je na kraju utakmice iznosila pet pogodaka razlike. U sljedećem kolu Prelog ugošćuje u subotu VIRO Viroviticu. (Zlatko Premuš)

• VIDOVEC – ČAKOVEC 35:28

VIDOVEC – Sportska dvorana. Gledatelja. 200. Suci:Mikić i Emanović (Štivica).

VIDOVEC: Žitnjak, Zrinski, Cafuk, Minđek, Car, Melnjak 4, Štefičar 12, Pajić, Varšić, Cerovečki, Hohnjec 2, Vincek 2, Težak 3, Korpar 4, Hirš 8. Trener:Srećko Hohnjec.

ČAKOVEC: Kovačević, V. Horvat, Hozjan 5, Škrobar 5, Jeftić 2, N.Petek, Farkaš,Tkalčec, M. Petek, Murk, Sklepić 2, Vuković 5, Srnec 2,Korent, Krajner 7, E. Horvat. Trener: Josip Borković.

Pobjedu Čakovčana u kup susretu s premierligašem Bjelovarom zasjenio je uvjerljiv poraz u susjedskom derbiju s Vidovcem.  Ponovo slaba igra, posebno u drugom dijelu susreta kad se s pravom  očekivalo se  da će se nadoknaditi minimalno vodstvo domaćih iz prvog poluvremena (18:17). Naprotiv, Čakovčani ponovo  neefikasni, u 50.minuti kada su eventualno mogli stići vodstvo borbenih i motiviranih domaćina od dva razlike, promašili su nekoliko zicera i u Čakovec se vratili pognutih glava. U subotu u 19 sati u dvorani Graditeljske škole gostuje zagrebački Medveščak. (J. Freiler)

Tablicu i ostale parove idućeg kola pogledajte u tiskanom izdanju lista Međimurje od 11. studenoga.