Rukomet 06.11.2019. 13:08. Zadnja izmjena: 07.11.2019. 08:34.

Prva rukometna liga sjever - muški: Pobjeda Čakovca, Prelog neriješeno

Dominacija domaćih u drugom poluvremenu

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 300. Suci: Nikica Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje).

ČAKOVEC: Marciuš, V. Horvat, Šojat, Hozjan 3, Jeftić 1, Farkaš, N. Petek, Tkalčec 3, Srnec 1, M.Petek 3, Sklepić 8, Vuković 3, Korent, Krajner 7, E. Horvat, Murk 2. Trener: Josip Borković.

RUDAR: Cvetković, K. Skenderović 1,Runtas 6, F. Skenderović 4, Kušić, Košiček, Škiljan, D. Trčak 2, Tojčić 2, Štajnkler 3, Kuhar, Družinec 2, A. Trčak 4, Žilković, Fresl 1, Jurić. Trener: Zvonimir Bilić.

Još jedan susret za gledatelje s jakim živcima koji na kraju ipak kući nosu otišli razočarani. Posebno dobro igrači Čakovca odigrali su drugi dio susreta u kojem su stigli vodstvo gostiju iz prvog poluvremena (15:13). Domaće igrače predvodili su Petar Sklepić i  15-godišnji Vito Horvat (15 obrana). Dobra najava susreta s Vidovcem.

PRELOG 23 (12)
VIDOVEC 23 (11)

PRELOG Školska-sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Kuhar (Samobor) i Prelčec (Zagreb).

PRELOG: D. Bogović 1, P. Bogović 2, Novosel 5, T. Novak 2, Škvorc 1, D. Novak,  Požgaj 1, Lončarić, Nestić, Strahija, Toplek 7, Sermek, Zadravec 4, Selimi, Hranjec. TRENER: Dubravko Hozjak.

VIDOVEC: Žitnjak , Hirš 10, Zrinski, Cafuk 2, Car  1, Farc, Melnjak, Štefičar, Varšić, Korpar 2, Cerovečćki, Vincek 2, Težak 6, Horenec, Minđek, Hajsok. TRENER: Željko Horenec.

Utakmica Preloga i Vidovca bila je borbena neizvjesna i puna rezultatskog preokreta dok je na kraju završila bez pobjednika. Gosti su na početku utakmice poveli 2:4, da bi domaćin preokrenuo na 9:6, a na odmor se odlazi sa prednošću od pogotkom prednosti. U nastavku i dalje uzbudljivo da bi domaćin skroz vodio do 18:17, gosti preokreću 18:20, pa domaćin na 21:20, gosti na 22:23 i na kraju Prelog poravnava na konačnih 23:23.