Prva rukometna liga sjever - muški: Pobjeda Preloga i Čakovca

• ČAKOVEC – MEDEVEŠČAK 29:30

ČAKOVEC – dvorana Graditeljske škole . Gledatelja: 250. Suci: Lovro Kasunić i Saša Nikolovski (oba Karlovac).

ČAKOVEC: Marciuš, V. Horvat, Kovačević, Hozjan 8, Farkaš, N. Pretek, M. Petek, Tkalčec 2, Kos, Srnec 1, Sklepić 3, Vuković 1, Korent, Krajner 10, E. Horvat, Murk 4. Trener: Josip Borković.

MEDVEŠČAK: Vukić, Jonjić, Kljajić 11, Mustapić 3, Halužan 1, Matić 2, Vukšić 1, Fritz, Žaja 3, Franjko, Goda 4, Capan 5. Trener: Antun Starešina.

Već nakon prvog poluvremena mnogo toga bilo je jasno. Čakovčani neraspoloženi za igru nisu znali iskoristiti prednost od četiri gola razlike. U pravilu su kod vodstva griješili, no taj dio susreta završili ipak s +1 (16:15). U drugom poluvremenu još slabija igra domaćih što su gosti koristili i u uzbudljivoj završnici u posljednjem napadu postigli pobjedonosni pogodak. Domaći nisu iskoristili priliku da u zadnjem napadu postignu izjednačujući pogodak. Ostaje im da pred subotnje gostovanje u Virovitici dobro razmisliti kako što bolje završiti prvi dio prvenstva.

• PRELOG -VIRO VIROVITICA  26 (13) : 24 (15)

PRELOG - školska sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Gagula i Zorko (oba Zagreb).

PRELOG: D. Bogović 10, P. Bogović, T. Novak 2, Novosel 2, Škvorc 1, D. Novak, Selimi, Petrošanec 2, Lončarić, Nestić, Strahija, Toplek 8, Grabant, Zadravec, Koprivec, Požgaj 1. Trener: Dubravko Hozjak.

VIRO VIROVITICA: Meter, Pavić, Godeč 4, Vašarević 2, Dujmović, Rešetar 4, Oršulić, Vilček, Štimac, Šulentić, Crljenić 9, Starčević, Moslavac 4, Smutni 1. Trener: Tomislav Prebeg.

Rukometaši Preloga su u odličnoj rukometnoj predstavi punoj preokreta i rezultatske neizvjesnosti ostvarili potpuno zasluženu i vrlo važnu pobjedu protiv VIRO Virovitice. Domaćin je bolje ušao u utakmicu te vodio do 11:10 da bi gosti preokrenuli rezultat te na odmor otišli sa dva pogotka razlike. U nastavku utakmice gosti su vodili i četiri pogotka razlike da bi domaćin strpljivom, borbenom i taktički odličnom igrom smanjivao prednost te uspio poravnati rezultat na 21:21 te do kraja stalno voditi i utakmicu završiti sa dva pogotka razlike. Nakon utakmice veliko slavlje domaćih igrača i navijača.