Rukomet 09.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

RUKOMET 1. HRL-18 KOLO: Zbog tehničkih pogrešaka izgubili utakmicu

ZADAR 36    (17)

PRELOG 31  (17)

Zadar Dvorana SC Mocire. Gledatelja 100. Suci: Bulum i Carović.

Prelog: Žeželj, Strbad, Matić 5, Bergovec 10, Hrešć, Bratković 3, Horvatić 2, Kolarek, Janušić 5, Belić 6. Trener: Vladimir Belić.

Rukometaši Preloga izgubili su utakmicu u Zadru sa pet pogoda razlike. Analizu utakmice iznio nam je trener Vladimir Belić koji je rekao; U prvome poluvremenu utakmica je bila izjednačena usprkos tehničkim pogreškama moje ekipe. Da se nam iste nisu dešavale bez problema bismo ostvarili prednost.  U nastavku utakmice krenuli smo nešto slabije domaćin nam je zaustavio ponajboljeg igrača Belića te su otišli na 3-4 razlike da bi se u posljednjih desetak minuta ponovno vratili u utakmicu izjednačujemo ali na žalost zbog male rotacije igrača nismo uspjeli doći do povoljnog rezultata. Okrećemo se slijedećoj utakmici u kojoj u subotu od 19. sati u Prelogu ugošćujemo RK Dugo Selo i uz pomoć navijača koje pozivamo na utakmicu vjerujem da možemo ostvariti pobjedu.