Rukomet 14.02.2017. 08:27. Zadnja izmjena: 14.02.2017. 08:33.

Rukomet: Zrinskice odlične protiv Bjelovara, u subotu gostuju u Puli

ZRINSKI – BJELOVAR 31:24 (18:15)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. Suci: Davor Česi /Zagreb/ i Nenad Županić /Križevci/. Nadzornik: Saša Brabec /Virovitica/.

ZRINSKI: Kozjak, Ivačić (6+0), Žvorc (7+0), Posavec 10(4), Senčar, Glad, Sinanović, Ladić, Balić 8, Resman, Elez 9(1), Car 2, Benčik, Šestak, Androić, Haček 2. Trener: Željko Golik.

Važna utakmica i isto tako važna i zaslužena pobjeda domaćih. Dobro su otvorile susret, do 11. minute Kristina Elez je postigla 5 golova i domaće tada vode 7:4. Nekoliko uzastopnih nepotrebnih grešaka u napadu gošće koriste i dolaze na samo gol zaostatka (10:9). Iza toga, s igračicom manje domaće postižu više golova i do kraja poluvremena stalno su u vodstvu, u 30. minuti - 18:15. U drugim poluvremenu do 40. minute bilo je još nekih dilema oko pobjednika zbog nekoliko nepotrebnih grešaka u napadu. Iza 40. minute riješene su i te dileme. Razigrala se Melani Balić, očekivano je odlično igrala je Paula Posavec, a iskusna Kristina Elez sve je vrijeme utakmice odlično dirigirala u napadu i obrani te uz to postigla i 9 golova. Gošće nisu igrale slabo, ovaj su se puta namjerile na boljeg i motiviranijeg protivnika i morale su priznati da su zasluženo poražene. S Čakovčankama se je u gledalištu veselila pobjedi i mlada Iva Papac koja se je tijekom tjedna teže ozlijedila i najvjerojatnije je za nju prvenstvena sezona završila.

U subotu Čakovčanke čeka novo i teško iskušenje, gostovanje u Puli kod Arene.