Rukomet 03.02.2020. 08:51. Zadnja izmjena: 03.02.2020. 08:56.

• POŽEGA – ČAKOVEC 29:31

POŽEGA – Sportska dvorana. Gledatelja: 300. Suci: Josip Kuhar /Rude/ i Damir Prelčec /Zagreb/.

POŽEGA: Čisić, Banović, Jurkovcić 1, Polančec 5, Markonjević, Tomas 2, Gotal, Grgurić 3, Janjić 1, Baričević, Rajić, I. Antunović 8, M. Antunović 3, Sertić 6, Tukanović. Trener: Filip Baršić.

ČAKOVEC: Marciuš, Horvat, Kovačević, Hozjan 3, Jeftić, N. Petek, Tkalčec, Horvatić 6, Srnec 1, M. Petek, Sklepić 7, Vuković 6, Korent, Krajner 7, Šojat, Herman 1. Trener: Josip Borković.

Na najbolji mogući način, pobjedom na teškom gostovanju u Požegi Čakovčani su počeli odlučujući dio prvenstva. Cijeli tijek utakmice dobrom igrom u obrani i efikasnom u napadu kontrolirali su rezultat, prvo poluvrijeme završili vodstvom 17:16. Sredinom drugog poluvremena povećali su to vodstvo na +5 /24:19/, nisu ga ispuštali do kraja iako su domaći dva puta poravnali rezultat. Za vrlo dobru i taktičku igru čestitke zaslužuju svi, što pak je dobra uvertira i najava subotnjeg derbi susreta s Prelogom (dvorana GŠ-e 20 sati).