Rukomet 31.03.2016. 09:36. Zadnja izmjena: 31.03.2016. 09:52.

Rukometašice ŽRK Zrinski dobro se namučile za pobjedu protiv Trešnjevke

ZRINSKI – TREŠNJEVKA 29:26 (15:15)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 150. SUCI: MARKO Duspara i Hrvoje Rogić /oba velika Gorica/.

ZRINSKI: Ivačić, Kozjak, P. Posavec 3, Pajić, Glad, S. Posavec 8, Sinanović, Ladić, Balić 1, Resman 3, Horvat 3, Car2, Benčik, Lupić, Gavrić 9, Androić. Trener: Željko Golik.

Važna i na kraju ipak zaslužena pobjeda Čakovčanki. ŽRK Zrinski propustile su realizirati 7,8 „zicera“, mnogo su griješile u napadu, nabrojili smo 12 tehničkih grešaka, a ni igra u obrani nije bila kako se to od njih očekuje. Zagrepčanke su to dobro koristile, a umalo na kraju i iskoristile. Prvo je poluvrijeme završilo neriješenim ishodom 15:15.

U drugom poluvremenu i dalje mnogo uzbuđenja, gošće su počele taj dio susreta vodstvom od dva gola razlike (15:17). U 37. minuti preokret, domaće vode 18:17, iza toga u 46. minuti i 24:21. Gošće u 48. minuti poravnavaju ishod (24:24) što je srećom po domaće bilo od njih sve. Jer u finišu susreta konačno očekivana i dobra igra domaćih koja je na kraju urodila plodom i vodstvom tri razlike – 29:26 što je bio i konačan rezultat. Za očekivati je da će Čakovčanke dobro proanalizirati susret s Trešnjevkom i mnogo toga popraviti u igri u 22. prvenstvenom kolu kada gostuju u Umagu.