Rukomet 02.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

SAMO BOD U VAŽNOM SUSRETU: ZRINSKI – DALMATINKA 22:22

Dvorana GŠ-e. Gledatelja: 200. Sutkinje: Lorena Jurenec /Koprivnica/ i Majda Vajdić /Zagreb/.

ZRINSKI: Krmpotić,, P.Posavec 6, Šarić, Glad, Furjan 3, S. Posavec 5, Ladić, Balić 3, Rob, Ivačić, Resman 2, Car 2, Benčik, Zagoršćak 1, Androić, Laptoš. Trener: Željko Golik.

U neobično važnoj utakmici kada je to najviše trebalo Čakovčanke su „zatajile“ i na kraju s posljednje plasiranim sastavom Lige osvojile tek bod. Iskreno se nadamo da im drugi bod s kojim se je realno računalo neće nedostajati na kraju prvenstva. Vidjelo se je već na početku susreta da je važnost istoga učinila svoje. Mnogo grešaka s obje strane, manje od strane gošći imalo je utjecaja na igru i konačni ishod. Domaće su dobro počele, vodile u 6.minuti 2:0 propustile realizirati zicer za 3.pogodak, iza toga još 2-3 upravo kada se je rezultat „lomio“. To su gošće iskoristile,manje griješile i poluvrijeme završile vodstvom, 13:12. Drugih 30 minuta samo za one s jakim živcima. Domaće su zaigrale nešto bolje u 35.minuti poravnale rezultat na 15:15, a u 41.minuti imale vodstvo čak +4 /20:16/.. To im nažalost nije bilo dovoljno za pobjedu. U 52.minuti kod vodstva 21:19 sa svake strane propušteno je realizirati po jedna prilika, iza toga gošće dolaze na 21:20 i one propuštaju priliku poravnati rezultat. Kod tog rezultata i vodstva domaćih +1 Stela Posavec nije realizirala sedmerac pa su gošće s igračicom manje poravnale rezultat na 21:21. Do kraja susreta svaka ekipa postigla je po jedan gol i osvojila na kraju 1 bod. Što je i najrealnije prema „događanjima“ u dvorani GŠ-e. Sada ae Čakovčankama nakon ovog rezultata do kraja prvenstva biti znatno teže, ne mogu računati ni na teže ozlijeđenu Prevendar, a njihov plasman ovisit će mnogo i o rezultatima drugih susreta. Naravno ipak prvenstveno o svojim igrama, a prvo i teško iskušenje slijedi već u subotu. Gostovanje u Samoboru kod tamošnjeg istoimenog sastava i direktnog protivnika s dna tablice. Realno je nadati se ipak dobrom rezultatu, Čakovčanke to mogu, samo trebat će mnogo bolja i angažiranija igra nego je to bila s Dalmatinkom.