Rukomet 28.11.2019. 08:41. Zadnja izmjena: 28.11.2019. 08:43.

DARUVAR – ČAKOVEC 23:44

DARUVAR – sportska dvorana. Gledatelja 100. Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (Garešnica).

DARUVAR: Grkinić, Franetić 3, Ludoški, Nofta, Konjević, Frala 3, Blažičko, Smola, Donat 2, Ivančić 6, Dubravec 1, Antolić 7, Kolak, Per 1, Tuković, Finek. Trener: Zoran Grkinić.

ČAKOVEC: Kovačević, Marciuš, V. Horvat, Hozjan 3, Juranić 3, Farkaš 3, Tkalčec 7, Pavlic 1, M. Petek 2, Sklepić 4, Vuković 5, Korent 2, Tkalec 3, E. Horvat 5, Murk 6. Trener Josip Borković.

Očekivana i uvjerljiva pobjeda, igrali su svi, uglavnom dobro, koliko je trebalo. Bila je to utakmica dva neravnopravna protivnika.

Ostali međimurski predstavnici nisu uspjeli osigurati polufinale. Nedelišće je kao domaćin nakon dobre igre u prvih 30 minuta u nastavku poraženo rezultatom 34:26 od prvoligaša KTC (Križevci), a u Novom Marofu iznenađenje. Domaći drugoligaš Marof pobijedio je rezultatom 29:27 sastav prvoligaša Preloga i plasirao se zasluženo u polufinale, dok je sastav Vidovca bio slobodan.