Rukomet 19.06.2019. 08:50. Zadnja izmjena: 19.06.2019. 08:51.

Turnir

SAMOBOR HANDBALL CUP 2019.: Čakovčanke korak do najvišeg postolja

U Samoboru je nedavno održan tradicionalni međunarodni rukometni turnir „Samobor Handball Cup 2019” za djevojčice rođene 2004/05. godine, a na kojem su nastupile i mlade igračice ŽRK-a Zrinski Čakovec te na kraju zauzele odlično treće mjesto. Mlade Čakovčanke vrlo su dobro odigrale cijeli turnir, a za prolazak u finale nedostajalo im je malo sportske sreće i koncentracije.

Naime, u polufinalu su vrlo dobro odigrale prvo poluvrijeme protiv ekipe Dugog Sela, no, u nastavku su prikazale nešto slabiju igru te izgubile 18:14. U borbi za treće mjesto i brončanu medalju, Čakovčanke su igrale protiv domaće ekipe Samobora, koje su imale brojnu i glasnu podršku s tribina. Unatoč tome mlade igračice Zrinskog nisu se dale iznenaditi te su na kraju slavile rezultatom 17:14. Pod vodstvom trenerskog tandema Darinka Pavleković Radovan Petek na turniru je igrao sljedeći sastav: Potočnjak, Strbad, Radek, Markulinčić, Zanjko, Vnuk, Mihalković, Brzuhalski, Škrobar, Okreša, Šajnović i Anja Balent, koja je ujedno i osvojila titulu najboljeg strijelca turnira.