Rukomet 13.10.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

TREĆA RUKOMETNA LIGA SJEVER – MUŠKI

NAŠI I DALJE S MAKSIMALNIM UČINKOM

Naši predstavnici Čakovec i Nedelišće i dalje s maksimalnim bodovnim učinkom, u 3. su prvenstvenom kolu zabilježili uvjerljive pobjede u vodeći su sastavi, bez poraza s maksimalnih 6 bodova. Što više neće biti nakon 4.prvenstvenog kola jer se sastaju međusobno (Čakovec – dvorana GŠ-e 16 sati).

Rukometaši Čakovca do uvjerljive pobjede u Novom Marofu s Marofom došli su prema istom scenariju kao i u prethodna 2 kola. “Dopustili su“domaćinu da taj dio susreta vodi 14:12, u 35.minuti čak i +5. Tek tada su zaigrali nepogrešivo, posebno u obrani i preko brzih kontri punili mrežu domaćina te na kraju zabilježili pobjedu s uvjerljivih 31:23. Sastav:Horvat, Kovačević, Paler, N. Petek 2, M. Petek 1, Levak 10, Barić 2, Sklepić 3, Zadravec 3, Zvonarek 5, Toplek 1, T. Kovačić, Munđar 4, N. Kovačić, Filip i Fran Novak-trener: Saša Kuček.

Rukometaši Nedelišća nisu dozvolili nikakvo iznenađenje u susretu s Concordiom iz Lepoglave. Već nakon prvih 30 minuta imali su nedostižnu 17:9 prednost, u drugom su poluvremenu dobrom i raznovrsnom igrom i primjernom borbenošću to vodstvo i prednost povećali na konačnih +12, završilo je njihovom pobjedom 38:26. Sastav:Vikert, Jarni, Špiranec, Radiković 2,Goričanec 5, Jakšić 1, Srnec 10, Prekupec, Vuković 6, Bralić 2, Korent 4, Topličanec 1, Radović 2, Farkaš 2, Blagus 2, Zebec 1 – trener: Matija Kraljić.