Rukomet 10.11.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:50.

TREĆA RUKOMETNA LIGA SJEVER – MUŠKI

POBJEDA I PORAZ NAŠIH PREDSTAVNIKA

Šesto prvenstveno kolo našim je predstavnicima donijelo polovičan uspjeh. Rukometaši Čakovca očekivano i lako rezultatom 35:24 pobijedili su sastav Ilove iz Grubišnog Polja, igrali su koliko im je trebalo za pobjedu, da su realizirali sve prilike ista bi bila izražena daleko uvjerljivijim rezultatom. Sada su tako i dalje vodeći na tablici, bez poraza s maksimalnim bodovnim učinkom i 4 boda prednosti pred Nedelišćem i Marofom. Igrao je slijedeći sastav: Kovačević, Kovačić, Potočnjak 3, N. Petek 5, Munđar, Marciuš, Dvanajščak, Paler, Zvonarek 6, M. Petek 2, Zadravec1, Sklepić 6, Toplek 2, Levak 5, Horvat, Barić 5 – trener Saša Kuček.

A Nedelišće je po malo neočekivano poraženo upravo od Marofa u Novom Marofu, očekivala se je njihova bolja igra. Stigli su vodstvo domaćina 19:16 poslije 1.poluvremena, desetak minuta pred kraj vodili 25:23, nekoliko njihovih i sudačkih grešaka iskoristili su domaći  i na kraju zabilježili za njih važnu 33:29 pobjedu. Igrao je slijedeći sastav:Trstoglavec, Goričanec 3, Jakšić 1, Srnec 10, Prekupec 2, Vuković 2, Korent 4, Topličanec, Vikert, Radović 1, Farkaš 4, Jarni, Blagus 1, Tkalčec, Radiković 1, Zebec – trener: Matija Kraljić.   Ostali rezultati: Ludbreg MB – Trnovec 28:32, Concordia – Bjelovar II odgoda, Varaždin II – Gola 37:22. Redoslijed: Čakovec  12, Nedelišće i Marof 8, Ludbreg MB 7, Ilova i Bjelovar II 5, Trnovec i Concordia 4, Varaždin II 3, Gola 1 bod.