Rukomet 15.12.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

ZRINSKI II – ZRINSKI III 25:33 (14:14)

ČAKOVEC – Dvorana GŠ-e. Gledatelja: 20. Sutkinje: Irena Koren i Vedrana Stančir.

ZRINSKI II: Rob 2,Vujić,Poljaković 2, Herman 2, T. Horvat 11, Okreša, I. Horvat 3, Cerovec 4, Đuran 1. Trener: Pavao Juršić.

ZRINSKI III: Kovačević, Šarić, Sinanović 1, Senčar, Glad 2, Kovač, Ladić 5, Androić 11, Car 7, Benčik 7, Gudlin. Trener: Ljubica Vrbančić.

Utakmica dva čakovečka sastava koja je odlučivala o naslovu jesenjeg prvaka. Nakon 14:14 poslije prvih 30 minuta, u drugom poluvremenu došla je do izražaja veća uigranost, bolja fizička pripremljenost i bolja igra u obrani i napadu mlađeg sastava čakovečkog kluba što je rezultiralo njihovom na kraju uvjerljivom pobjedom i zasluženim osvajanjem naslova jesenjeg prvaka. S maksimalnim brojem bodova, bez poraza. Stariji, drugi sastav Čakovčanki na kraju je zbog lošije gol razlike osvojio 3.mjesto. Da bi pak uspjeh međimurskih treće ligašica bio potpun pobrinule su se rukometašice Preloga /Markač, Delladio 5, Herc 1, Kovač 1, Lipić, Palačić, Mikloška 2, M. Martinčević 5, E. Martinčević, Sraka 1, Hančić 1, Slaviček 2, Glavina 1, Gosarić 5, Božek, Kos – trener Juraj Delladio/ pobijedivši treći sastav varaždinske Koke 24:20 i time osvojile vrlo dobro 2.mejesto na tablici. Ostali rezultat 7.kola: Bjelovar II – Veliko Trojstvo 27:19, slobodan Ludbreg. Redoslijed jesen: Zrinski III 12, Prelog i Zrinski II po 8, Koka III, Ludbreg i Veliko Trojstvo po 4, Bjelovar II  2 boda.