Rukomet 30.11.2016. 08:22. Zadnja izmjena: 30.11.2016. 08:23.

Važna i zaslužena pobjeda MRK-a Čakovec na gostovanju u Bjelovaru

BJELOVAR II – ČAKOVEC 24:33 (10:18)

BJELOVAR – Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Čačić i Seferović (oba Zagreb)

ČAKOVEC: Marciuš, Kovačević, Horvat 1, Gradiščaj, Balog 6, N. Petek 3, Toplek 5, Horvatić, Tkalčec 5, Dvanajščak 6, N. Petek 3, Vaser, Čapalija 2, Pintarić, Radiković 2. Trener: Josip Borković.

Važna pobjeda nekompletnog sastava Čakovčana, tim važnija jer je postignuta na gostovanju. Već nakon prvih 30 minuta Čakovčani su imali uvjerljivo vodstvo (18:10) koje su u drugom poluvremenu dobrom igrom i taktikom čuvali i na kraju očuvali.

Ovaj put nije bilo dramatike u završnici, domaći su bili u podređenom položaju, nisu uspjeli ni u jednom momentu ugroziti zasluženost pobjede momčadi trenera Josipa Borkovića.

U idućem kolu Čakovčani gostuju kod zagrebačke Dubrave.