Rukomet 09.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

VAŽNA POBJEDA ČAKOVČANKI: ZRINSKI – OSIJEK 22:18

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 400. Suci:Česi (Zagreb) i Županić (Križevci).

ZRINSKI: Krmpotić, Ivačić, Kozjak, P. Posavec 7, Furjan 1, Glad, S. Posavec 6, Ladić, Balić 3, Horvat, Resman 2, Car 1, Benčik, Zagorščak 2, Androić, Laptoš. Trener: Željko Golik.

Važna i zaslužena pobjeda mladih Čakovčanki nakon koje je velik broj gledatelja zadovoljno napustio dvoranu GŠ-e. Već u prvih 30 minuta najavile su domaće svoje ambicije, zaigrale su vrlo borbeno, odgovorno i angažirano, u 7.minuti imale su vodstvo 5:2, a su vodstvo do kraja poluvremena povisile na +4 /13:9/. U drugom poluvremenu i dalje uglavnom dobro, posebno do 40.minute kada su stekle odlučujuću prednost +7/19:12/, kada su imale vremena i za nekoliko atraktivnih poteza i lijepih i izigranih akcija, a u obrani su također bile koncentrirane. Iza toga do kraja susreta mogle su si priuštiti i nekoliko grešaka, gošće im nisu mogle parirati i ugroziti pobjedu i opravdano veselje osvojenim bodovima koji mnogo znače u borbi za opstanak.

Ton vrlo dobroj igri ponovo su već po tradiciji davale sestre Paula i Stela Posavec i vratarka Ana Krmpotić, ostale koje su igrale – Resman, Zagrorščak, borbena Melani Balić, Car i Furjan. Kad se tako igra ne može se izgubiti, a Čakovčanke su ovaj puta uglavnom cijeli susret odigrale pametno i važna pobjeda i bodovi ostaju na njihovom kontu. Ostali rezultati 21.kola: Dalmatinka – Sesvete 24:34, Zamet – Samobor 35:30, Split – Bjelovar 32:22, Koka – Umag 28:28, Trešnjevka – Lokomotiva 24:31, Zelina – Podravka Vegeta 27:21.