Rukomet 21.04.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

ZRINSKI III PRVAK

Iako u 12. prvenstvenom kolu nisu igrale mlade igračice Zrinskog III u zadnja 2 prvenstvena kola ulaze kao sigurne i superiorne prvakinje. Važne pobjede i bodove bilježe i rukometašice Preloga i Zrinskog II i predstoji im do kraja prvenstva borba za 2.mjesto. Prelog je kao domaćin već nakon prvog poluvremena imao prednost +5/15:10/ osigurao pobjedu u susretu s mladim sastavom Bjelovara II, u drugom je poluvremenu razlika narasla na +6 za konačnu 30:24 pobjedu. Igrao je sljedeći sastav: Markač, Kovač 2, Lipić 4, Herc, Palačić, Martinčević 10, Sraka 3, Slaviček 7, Gosarić 4 – trener Juraj Delladio. Drugi pak sastav Zrinskog na gostovanju u Varaždinu kod Koke III također je uknjižio važne bodove. Nakon -1 poslije prvih 30 minuta u drugom poluvremenu bolja igra i taktika rezultirala je na kraju pobjedom 27:22. Igrao je sljedeći sastav:Rob, Marić 1, T. Horvat 5, Gudlin 8, Kovač, Herman, I. Horvat 4, Poljaković 6, Cerovec 3, Kodba, Lesjak, Okreša – trener: Pavao Juršić.

Rezultati 12. kola: Veliko Trojstvo – Ludbreg 20:22, Koka III – Zrinski II 22:27, Prelog – Bjelovar II 30:24, slobodan Zrinski III. Redoslijed: Zrinski III 20, Prelog 14, Zrinski II12, Ludbreg 10,Bjelovar II i Koka III 6, Veliko Trojstvo 4 bodova.