Rukomet 11.02.2019. 09:14. Zadnja izmjena: 11.02.2019. 09:22.

Zrinskice do važnih bodova u Umagu

• UMAG – ZRINSKI 33:39

Umag- Sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Josip Gagula i Mirko Zorko (oba Zagreb).

Zrinski: Kozjak, Žvorc, Pavlović 1, K. Balić, Polak, Gavrić 9, Pajić 7, Vukojević 7, M. Balić 3, Resman 3, Car 9, Blagus, Senčar, Šestak, Androić. Trener: Goran Mrđen.

Važna i zaslužena pobjeda, ostvarena ponajviše vrlo dobrom igrom u drugom poluvremenu. Domaće su iskoristile slabiji početak Čakovčanki i u 6. minuti vodile s uvjerljivih 8:2. Međutim, nakon toga igračice trenera Mrđena zaigrale su vrlo dobro, stigle to vodstvo i u 14. minuti povele 11:8. Uslijedio je ponovno kratki rezultatski preokret, vodstvo domaćih 17:15, no, ponovno su Čakovčanke zaigrale puno bolje i na odmor otišle vodstvom 21:18. To su vodstvo u drugih 30 minuta stalno održavale i povećavale za konačnih +6 na kraju.

U subotu Čakovčanke su domaćini ekipi Murvice iz Rijeke (19 sati dvorana GŠ-e), a očekuje se i ovaj puta velika, sada već tradicionalna podrška s tribina.