Rukomet 28.02.2017. 12:57. Zadnja izmjena: 28.02.2017. 12:59.

Zrinskice pobijedile Dalmatinke, za vikend gostuju u Zagrebu

DALMATINKA – ZRINSKI 24:27 (12:14)

PLOČE – Sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Glavinić i Veraja (oba Metković).

ZRINSKI: Kozjak, Žvorc, Ivačić, Posavec 9, Glad, Pajić, Ladić, Balić 2, Resman 1, Elez 7, Car 6, Laptoš, Šestak, Haček 2. Trener: Željko Golik.

Važna pobjeda Čakovčanki u prvom kolu nastavka prvenstva, pobjeda koja ih vodi prema sredini prvenstvene tablice. Nakon napornog i teškog puta u daleke Ploče naišle su na motiviranog domaćina, čije su igračice pred svojom publikom pokušale sve da dođu do prve prvenstvene pobjede. Nisu međutim u tome uspjele, Čakovčanke koje su na teren istrčale gotovo iz autobusa bile su te koje su diktirale tempo i kontrolirale igru i rezultat od 1.- 60. minute. Prvi su dio susreta odlično otvorile, a u drugom poluvremenu držale vodstvo od 2-3 razlike. Vodstvo su zadržale do kraja. Sve su igrale vrlo dobro, a trio: Posavec – Elez – Car, odlično.

U subotu, nakon Pule i Ploča slijedi i treće uzastopno gostovanje, ovaj puta u Zagrebu s Trešnjevkom gdje Čakovčanke najavljuju dobru igru i revanš za poraz u Čakovcu u prvom dijelu prvenstva.