Rukomet 06.02.2019. 11:16. Zadnja izmjena: 06.02.2019. 11:18.

Zrinskice porazom prekinule pozitivan niz

1. LIGA RUKOMETAŠICA – 14. KOLO

• ZRINSKI - DALMATINKA 21:28

Čakovec – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 200. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina).

Zrinski: Kozjak, Žvorc,Pavlović, K. Balić, Gavrić 9, Pajić 2, Vukojević 4, M. Balić, Resman 2, Car 4, Blagus, Šestak, Senčar, Androić. Trener: Goran Mrđen.

Pozitivni niz Zrinskica prekinut je porazom u derbiju kola protiv ekipe Dalmatinke. Već na početku utakmice vidjelo se da domaće nisu raspoložene za igru, a tako je bilo do zadnje minute. Jedino vodstvo tijekom cijelog susreta domaće su imale na početku (2:1), nakon toga su gošće preuzele igru u svoje ruke i stalno povećavale vodstvo koje je minutu pred kraj bilo i +8. U redovima domaćih nije bilo igračice koja bi donijela eventualni rezultatski preokret, a nije im pomoglo ni neprekinuto navijanje.

Prva prilika za popravak je ove subote kada gostuju u Umagu kod istoimenog domaćina.