Rukomet 12.11.2019. 09:17. Zadnja izmjena: 12.11.2019. 09:18.

Zrinskice s Umagom neriješeno: Hoće li biti bolje u subotu?

ZRINSKI – UMAG 29:29: Hoće li biti bolje u subotu?

ČAKOVEC – dvorana Graditeljske škole. Gledatelja 150. Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević ( Zagreb).

ZRINSKI: Kozjak, Potočnjak, Žvorc, Pajić 4, Mihalković, Rebernik, Zanjko, Balent, Gavrić 6, Vukojević 10, Balić 1, Radek, Car 6, Blagus, Šestak 2, Markulinčić. Trener Darinka Pavleković.

UMAG: I. Pratijačić, M. Pratijačić 2, Plahinek 3, Kemnuš,Mataija 3, Miočinović 3, Jajčević 5, Pavković 9,Blašković, Runjić 4, Kremer, Imanović. Trener Bruno Maras.

Umjesto očekivane pobjede domaće igračice moraju biti više nego zadovoljne osvojenim bodom. Gošće nisu ni trebale igrati posebno dobro, iskoristile su mnoge slabosti u domaćim redovima i zasluženo osvojile bod. Domaće su svih 60 minuta odigrale s standardnom sedmorkom, bez zamjene, već u prvom su poluvremenu mnogo griješile, nisu znale iskoristiti dva puta od tri gola razlike, a  poluvrijeme ipak završile golom prednosti (13:12). Drugo poluvrijeme još slabije, posebno nakon vodstva 18:16 u 37. minuti. Iza toga jednostavno su stale, počele griješiti i rezultatski preokret. Gošće su u 49. minuti vodile 24:21, a u 57.minuti 28:26. Srećom da su domaće ipak uspjele šest sekundi prije kraja poravnati rezultat za bod na kraju utakmice. Slaba igra velika je opomena pred subotnje gostovanje u Rijeci kod Murvice.

U Poreču će se od 18. do 24. studenoga održati pripreme juniorske reprezentacije Hrvatske. Među 19 igračica izbornik Ivan Jerković pozvao je i igračicu Zrinskog Doru Pajić.