Sport 23.07.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:33.

ŠEST MEDALJA MLADIH PLIVAČA ČAKOVEČKOG PLIVAČKOG KLUBA

Plivači Čakovečkog plivačkog kluba Kristijan Stunković, Luka Dodlek, Lovro Tkalčec, Marko Kereta, Tin Furdi, VinkoStunković i Kaja Sabol s trenerom Goranom Kolarićem prof. nastupili su na Prvenstvu Hrvatske u plivanju. Zajedno s 480 plivača i plivačica iz 34 hrvatska kluba, svi su oni da b i nastupili na prvenstvu morali isplivati određene rezultate- norme. Najbolje rezultate postigli su Luka Dodlek, Kristijan Stunković i Kaja Sabol.

Luka Dodlek je zauzeo 2.mjesto na 200 metara prsno u kategoriji juniora i 3.mjesto u istoj disciplini u kategoriji mlađih seniora. Kristijan Stunković zauzeo je 3.mjesto na 400 metara mješovito u kategoriji mlađih seniora, 3.mjesto u kategoriji seniora i 3.mjesto na 200 metara mješovito u kategoriji mlađih seniora. Kaja Sabol pak je zauzela 3.mjesto u disciplini 200 metara u kategoriji juniora. I ostali rezultati mladih čakovečkih plivača u finalima bili su dobri: Luka Dodlek bio je među kadetima 9.u disciplini 50 metara leptir,a 4. U disciplini 200 metara prsno, 9.mjesto u kadetskoj kategoriji osvojila je i Kaja Sabol u disciplini 200 metara slobodno i 6. mjesto iste kategorije 800 metara slobodno, 7.mjesta osvojila je kod kadetkinja u disciplinama 100 metara leđno i 100 metara prsno. Lovro Tkalčec bio je među kadetima discipline 50 metara prsno 9. A u istoj kategoriji discipline 200 metara prsno 11.