Sport 17.06.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:23.

Sindikalno-sportski susreti zdravstva

Više od tisuću sudionika, članova Sindikata zdravstva i socijalne skrbi Hrvatske, Sindikata zaposlenika u zdravstvu Hrvatske i Hrvatskog strukovnog sindikata medicinskih sestara-medicinskih tehničara, okupilo se na Sindikalno-sportskim susretima održanim u turističkom naselju Katoro kraj Umaga.
Natjecatelji iz Županijske bolnice Čakovec zadovoljni su se vratili kući, jer u ukupnom poretku zauzeli su odlično 7. mjesto. Mahmouda Al-Muflen najbrži je trkač i okitio se zlatnom medaljom, dok je Nikola Zanjko osvojio 3. mjesto (prošle je godine bio drugi). Damir Grašić čini se nepobjedivim kuglačem. I ove je godine osvojio zlato. Josip Novko iz Varaždina i Žarko Bermanec iz Čakovca bili su najbolji u belotu. Međimurke su osvojile 2. mjesto u košarci, odbojkaši su bili 4., a nogometaši su osvojili 3. mjesto.