Sport 20.12.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:58.

ST. TENIS: Orlići i Eko Tigrići

Osnovna škola Hodošan bila je domaćin prvenstva osnovnih škola Međimurske županije u stolnom tenisu za školsku godinu 2013./14. U kategoriji učenika, u kojoj se natjecalo 10 ekipa, prvo mjesto osvojili su Orlići iz III. osnovne škole Čakovec (Filip Lajtman, Marlo Lovrek i Matko Mihić - voditelj Goran Kolarić), koji su u finalu s 3:1 pobijedili Trnavu iz OŠ Goričan (Antonio Gudlin, Lovro Jakšić i Sven Novak - voditelj Mladen Vuk). Treće mjesto pripalo je ekipi Mladosti iz OŠ Selnica (Lovro Horvat, Benjamin Podkrajac, Karlo Tkalčec i Petar Tomšić - voditelj Krešimir Tkalčec), nakon pobjede od 3:2 nad ŠSD Kotoriba iz OŠ Jože Horvata (David Čukulic, Pavo Dornik, Lovro Radmanić i Stjepan Škoda - voditelj Stjepan Vidović).
Među 5 ekipa učenica prve su bile igračice Eko Tigrića iz OŠ Petar Zrinski Šenkovec (Nikolina Valkaj, Petra Vugrinec i Hana Zadravec - voditelj Dražen Korent), nakon što su u finalu s 3:1 pobijedile ekipu ŠSD Kotoriba iz OŠ Jože Horvata (Franciska Hodak, Dajana Horvat, Sabina Horvat i Dijana Matotek - voditelj Stjepan Vidović), a u borbi za treće mjesto ekipa ŠSD Prva iz čakovečke I. osnovne škole (Ema Gunc, Ema Polanec i Mirna Vibovec - voditelj Marinko Horvat) su s 3:2 savladale učenice iz OŠ Hodošana (Tamara Barić, Melita Kolarić i Nikolina Jurčec - voditelj Tomislav Horvat). U kategoriji učenika nastupali su još Ftiči iz OŠ Mala Subotica, Čak iz II. OŠ Čakovec, ŠSD Hodošan, ŠSD Prva iz I. OŠ Čakovec, Eko Tigrići iz OŠ P. Zrinski Šenkovec i ŠSD Zmaj iz OŠ Ivanovec, a u kategoriji učenica ŠSD Zmaj iz OŠ Ivanovec. Uspješan voditelj prvenstva bio je Tomislav Horvat, prof.