Stolni tenis 19.01.2019. 09:25. Zadnja izmjena: 19.01.2019. 09:25.

Stolni tenis

Dora Cividini i Nino Bujan najbolji u Međimurju

U dvorani II. Osnovne škole u Čakovcu održano je pojedinačno seniorsko stolnotenisko prvenstvo Međimurja, u organizaciji Međimurskog stolnoteniskog saveza i Stolnoteniskog kluba Putjane. Na prvenstvu je nastupilo 75 igrača i 10 igračica, a bilo je to 23. prvenstvo za seniore, 16. za seniorke te 3. prvenstvo za parove. U kategoriji seniora titulu najboljeg ponio je Nino Bujan iz Mihovljana, koji je prije finala izbacio peterostrukog prvaka Matiju Barića iz Šenkovca, pobijedivši Filipa Godinu iz MSTC-a Čakovec, koji pak je iz utrke za prvaka izbacio branitelja naslova i sedmerostrukog prvaka Rinalda Jurinca iz Šenkovca. Bila je to napeta utakmica do zadnjeg poena u kojoj se kao bolji pokazao Bujan dobivši meč sa 3:2. Treće mjesto podijelili su Rinaldo Jurinec i Stjepan Škoda.

Titulu prošlogodišnje prvakinje je u kategoriji seniorki obranila Dora Cividini iz Mihovljana pobijedivši u finalu Tamaru Vidović iz Šenkovca sa 3:2. Broncu su podijelile Petra Babić-Gašparlin iz STK-a Čakovec i Dina Ratajec iz Šenkovca. Kod parova najbolji su bili Rinaldo Jurinec i Boris Preksavec koji su lakše od očekivanog pobijedili u finalu branitelje naslova Tomislava Marušića i Nikolu Mikaca s glatkih 3:0.