Županijske lige– 18. kolo
Stolni tenis: Mihovljan 2 i Nedelišće 1 pobjedama do titula u 1. i 2. ligi
U završnom, 18. kolu, riješene su i posljednje dvije dileme što se prvih mjesta tiče pa su pobjedama prvaci 1. lige postali igrači drugoga sastava Mihovljana, a 2. prvotimci Nedelišća. Kolo prije prvo su mjesto potvrdili igrači Kos-Kotoribe 4 u 4. ligi, a već prije titule su osigurali Putjane 2 u 3. ligi, USTA Belica 1 u 5., peta ekipa Mihovljana u 6. i peti sastav ZEN-Šenkovca u 7. ligi. Iz pobjedničkih ekipa 1. i 6. lige, Mihovljana 2 i Mihovljana 5, su najuspješniji igrači sezone Nino Bujan i Noa Vresk, koji su sve pojedinačne partije koje su igrali pobijedili, a sa sto postotnim učinkom od ekipa sezonu je završio Mihovljan 5.
1. LIGA
Mihovljan 2 – Kos-Kotoriba 2 8:2, MSTC Čakovec 2 – Čakovec 1 5:5, HE-DRA 1 – Hodošan 1 7:3, Katex – Lopatinec 1 6:4, ZEN-Šenkovec 2 – Putjane 2 4:6.
Najuspješniji igrači/igračice: Nino Bujan (Mih 2) 51/0, Barić (Z-Šen 2) 45/3, Paula Markati (Hod 1) 41/7, Preksavec (PB) 39/8, Šimon (PB) 37/11, Jurinec (Z-Šen 2) 40/12, S. Vidović (Kos-K 2) 39/13, K. Kovačić (Kat) 36/18, S. Škoda (Kos-K 2) 36/18….
* U 2. ligu ispadaju HE-DRA 1 i Lopatinec 1
2. LIGA
HE-DRA 2 – ZEN-Šenkovec 3 5:5, Nedelišće 1 – GSTK Prelog 1 8:2, Hodošan 2 – Mihovljan 3 Prima biro 0:10, Mala Subotica 1 – Čakovec 2 9:1, Draškovec – Kos-Kotoriba 3, 5:5.
Najuspješniji igrači/igračice: Goran Balić (Z-Šen 3) 46/3, Magdalenić (M3Pb) 28/4, Pongračić (MS 1) 46/8, Mesarić (Ned 1) 44/10, K. Tkalčec (Ned 1) 42/11, Rožman (ČK 2) 41/11, Hozjak (Pr 1) 35/10, Bašek (MS 1) 41/13, M. Vidović (M3Pb) 28/9….
* U 1. ligu su se plasirali Nedelišće 1 i Mihovljan 3 Prima biro, a u 3. ligu ispadaju Hodošan 2 i HE-DRA 2
3. LIGA
Putjane 3 – Nedelišće 2 7:3, Lopatinec 2 – Donji Kraljevec 2 8:2, Čakovec 4 – ŠŠK Čak 6:4, Hodošan 3 – Čakovec 3 5:5, Putjane 2 – GSTK Prelog 2 10:0.
Najuspješniji igrači/igračice: Dominik Filipašić (Put 2) 46/5, Kaja Popović (Put 2) 43/5, Marčec (Ned 2) 41/13, De. Ivanuša (Lop 2) 34/11, Vurušić (ČK 4) 40/14, I. Fileš (Čak) 29/12, Šoltić (Put 2) 31/16….
* U 2. ligu plasirali su se Putjane 2 i ŠŠK Čak, a u 4. ligu ispadaju Nedelišće 2 i GSTK Prelog 2
4. LIGA
Orehovica – Putjane 4 0:10, Zasadbreg – Putjane 5 5:5, Čakovec 5 – Mihovljan 4 3:7, Goričan 1 – Čakovec Rozika biro 6:4, Kos-Kotoriba 4 slobodna.
Najuspješniji igrači/igračice: Dražen Bubek (Mih 4) 42/5, Čukulic (Kos-K 4) 42/6, Grd (Gor 1) 32/6, Gudlin (Gor 1) 36/7, Sović (Kos-K 4) 30/6, Sirc (ČK Rb) 35/8, Železnjak (Put 4) 25/9, Đuran (Gor 1) 29/12….
* U 3. ligu su se plasirali Kos-Kotoriba 4 i Goričan 1, a u 5. ispada Orehovica
5. LIGA
Nedelišće 3 – USTA Belica 2 2:8, Goričan 3 – USTA Belica 1 5:5, Lopatinec 3 – Goričan 2 7:3, Kos-Kotoriba 5 – Dragoslavec Breg 4:6, Putjane 6 – Donji Kraljevec 1 7:3.
Najuspješniji igrači/igračice: Mario Štefičar (Lop 3) 48/5, Premuš (UB 1) 35/8, D. Tratnjak (UB 1) 35/8, Šupljika (DK 1) 36/11, Murković (Put 6) 31/10, Merdanović (UB 1) 30/10, D. Sečan (UB 2) 30/12, D. Novak (DB) 38/16, Horvat (Lop 3) 38/16, Z. Novak (Put 6) 27/12, Vražić (Gor 3) 36/17….
* U 4. ligu su se plasirali USTA Belica 1 i Dragoslavec Breg, a u 6. ligu ispadaju Goričan 2 i Nedelišće 3
6. LIGA
USTA Belica 3 – Putjane 7 4:6, ZEN-Šenkovec 4 – Putjane 8 10:0, Donji Vidovec 1 – HE-DRA 3 5:5, Mala Subotica 2 – Donji Vidovec 2 6:4, Sveta Marija 1 – Mihovljan 5 1:9.
Najuspješniji igrači/igračice: Noa Vresk (Mihovljan 5) 42/0, D. Korent (Z-Šen 4) 30/3, Krčmar (MS 2) 27/3, Vinković (Mih 5) 43/6, R. Varga (Z-Šen 4) 38/6, Tomašić (Z-Šen 4) 30/5, Subotić (Put 7) 28/8, N. Vidović (Mih 5) 23/10, Kedmenec (DV 1) 36/16….
* U 5. ligu su se plasirali Mihovljan 5, ZEN-Šenkovec 4 i Putjane 7, a u 7. ispadaju USTA Belica 3 i Donji Vidovec 2
7. LIGA
Sveta Marija 2 – Mihovljan 6 0:10, HE-DRA 4 – Putjane 9 9:1, Goričan 5 – Kos-Kotoriba 6 9:1, Goričan 4 – Sveta Marija 3 10:0, GSTK Prelog 3 – ZEN-Šenkovec 5 4:6.
Najuspješniji igrači/igračice: Silvio Novak (Z-Šen 5) 47/2, Do. Toplek (Mih 6) 41/4, Štefok (SM 2) 31/4, Ratajec (Z-Šen 5) 33/5, T. Kos (Gor 4) 24/6, Baša (Mih 6) 37/10, S. Mikec (HE-DRA 4) 30/9, D. Bašnec (Gor 5) 35/12….
* U 6. ligu su se plasirali ZEN-Šenkovec 5, Mihovljan 6 i Goričan 5