Odbojka 24.11.2018. 02:17. Zadnja izmjena: 24.11.2018. 02:18.

Odbojka

1. B LIGA (ŽENE) Kaštelankama triler u Vrbovcu

• OK Vrbovec – ŽOK Kaštel 2:3

Kaštel: Sabol, Prprović, Herman, Bulović, Varga, Vnuk, Posavec, Budiša, Knezić. (trener Marko Obadić)

Početak susreta Kaštelanke su odigrale jako dobro i bez većih problema osvojile prvi set 25:16. Drugi set ponudio je izjednačenu igru i kod vodstva domaćih igračica 23:22 Kaštelanke odigravaju koncentrirano i preokreću set te pobjeđuju 25:23.

Treći set donio je zanimljivu igru i odličnu odbojku obje ekipe. Vodile su Kaštelanke 11:8 i 22:20, ali domaće igračice odlično odigravaju završetak seta i preokreću te pobjeđuju 25:23. U četvrtom setu domaće igračice igraju odlično od samog početka seta vode 14:10 19:15 i pobjeđuju 25:18 za 2:2 u setovima.

Cijeli peti set odigrao se poen za poen, ali su Kaštelanke uspjele na kraju seta odigrati koncentrirano i osvojiti isti sa 15:13. Poslije sedam kola Kaštelanke se nalaze na 6. mjestu s 10 bodova, a u sljedećem kolu su domaćini OK Olimpik II.