Odbojka 24.01.2019. 10:04. Zadnja izmjena: 24.01.2019. 10:05.

SUPERLIGA (M) - 13. KOLO

• HAOK MLADOST ZAGREB – OKM CENTROMETAL 3:0

Zagreb - Dvorana Dom odbojke u Zagrebu, gledatelja 100. Suci : Brlas, Brozić (oba Rijeka)

Centrometal : Palinkaš, Vincek 20, Ivančić, Juras 6, Vedran David, Hrvoje Novak 4, Ivan Novak 1, Zelenika 4, Marko David 1, Pleh (trener Siniša Novak)

U prvoj prvenstvenoj utakmici u 2019. godini odbojkaši zagrebačke Mladosti očekivano su došli do uvjerljive pobjede nad Centrometalom. U prvom setu Međimurci su se dobro držali do sredine seta. Kod 12:9 teže se ozlijedio Marko David, te je vjerojatno za njega sezona završena. Bilo je kasnije i 14:12, a u završnicu seta Mladost je ušla samo sa tri poena prednosti 20:17, no, u njoj Centrometal više nije osvojio niti poen. Drugi set je Mladost brzo povela 7:2. Ista je prednost kod 11:6. No, do kraja seta prednost raste i završava 25:16. Treći set je Centrometal vodio 5:4. Tada Nikačević radi veliku seriju servisa i rješava set. Nakon 21:14 završava 25:21.

U subotu Centrometal kod kuće dočekuje Sisak. Utakmica se igra u dvorani NGC Aton s početkom u 18:00 sati.