Odbojka 11.04.2019. 08:13. Zadnja izmjena: 11.04.2019. 08:17.

Finale Kupa Međimurja: Centrometal bolji od Plavih iz Peklenice

OKM CENTROMETAL – OK PLAVI 3:0

Nedelišće - Dvorana NGC Aton Nedelišće, gledatelja 80. Suci: Kristijan Kešina (Varaždin), Lara Novak (Pribislavec)

Centrometal: Vincek, Ivančić, Juras, Marciuš, Palinkaš, I. Novak, H. Novak, Vuk, V. David, M. David, Posavec, Rešetar (trener Siniša Novak)

Plavi: Šimon, Premužić, G. Novak, J. Novak, M. Hranilović, L. Hranilović, K. Novak, Trstenjak, H. Novak

U finalnoj utakmici Kupa Međimurja odbojkaši Centrometala opravdali su ulogu favorita i s 3:0 pobijedili momčad Plavih iz Peklenice, koji su dobro parirali superligašu. Prvi set dugo su bili u malom zaostatku, no, na kraju je set završio 25:16. U drugom setu Centrometal je odmah poveo sa sedam poena prednosti. Plavi su se sredinom seta približili na poen zaostatka da bi u završnici dobri servisi Jurasa načinili opet veću razliku i set je završio 25:19. U trećem setu promijenjena momčad Centrometala brzo je stekla veću prednost. Međutim, loša igra u napadu rezultirala je poravnanjem sredinom seta. Ipak u završnici Centrometal opet igra puno bolje i sigurno osvaja i ovaj set, ponovo sa 25:19.

Valja napomenuti da se momčad Plavih prikazala u jako dobrom svjetlu. Pokazali su da imaju kvalitetu za nastup u drugoj ligi naredne sezone.