Odbojka 08.11.2019. 08:49. Zadnja izmjena: 08.11.2019. 08:49.

PRVA B LIGA ZA ŽENE

ŽOK KAŠTEL – OK GORICA   0 : 3  (18:25, 20:25, 20:25)

• dvorana OŠ Belica, gledatelja 100
  • Suci: Kopačević (Črečan), Kozjak (Šenkovec)

Favorizirana Gorica bez većih problema došla je do tri boda u Belici. Cijeli prvi set uvjerljivo su gošće vodile i povele s 25:18. U drugom setu Kaštelanke su imale prednost od pet poena sredinom seta, ali nisu izdržale. Gošće su zaigrale bolje i opet sa sigurnih 25:20 došle i do drugog seta. Treći set izjednačen samo do pola dionice, pa opet 25:20. Nakon četiri kola Kaštel se s pet osvojenih bodova nalazi na sedmom mjestu na tablici. U slijedećem kolu gostuje u Zagrebu kod treće ekipe Mladosti.

DRUGA LIGA SJEVER – ŽENE 4. KOLO

OK ŠTRIGOVA – OK KITRO VARAŽDIN II   3 : 0  (25:20, 25:23, 25:19)

Dvorana OŠ Mursko Središće, gledatelja 120

• Suci : Katalenić (Varaždin), Novak (Pribislavec)
  • Štrigova : Pufek, Stanković, Zadravec, Krumpič, Heric, Šajnović, Žibek, Žižek, Puh, Posedi, Lovrec, Marciuš (trener Stanković)

Pred punim tribinama dvorane u Štrigovi slavile su domaće odbojkašice i u četvrtom kolu ostvarile drugu prvenstvenu pobjedu. Servis i prijem su ovaj put kod Štrigovčanki dobro funkcionirali, a samim tim olakšana je igra tehničarki Stanković koja je odlično razigravala cijelu ekipu. Najuzbudljiviji je bio drugi set u koji su Štrigovčanke ušle malo poljuljano jer se u završnom poenu prvog seta ozlijedila Lovrec. Ipak uspijevaju nadoknaditi početni zaostatak od pet poena. U trećem setu se raspucala Zadravec te stavila točku na i.

Uspješna je bila i druga ekipa Kaštela koja je u gostima pobjedila Bjelovar sa 3:1. Po setovima je bilo 25.17, 25:21, 18:25, 25:20.

Na tablici je Kaštel na drugom mjestu sa 11, bodova, dok je Štrigova treća sa 6 bodova.