Odbojka 11.04.2019. 08:22. Zadnja izmjena: 11.04.2019. 08:23.

Odbojka: Druga i treća liga sjever - žene

2. LIGA SJEVER (Ž) – 9. KOLO: Štrigova poražena u Petrinji

OK PETRINJA 3

OK ŠTRIGOVA 1

Odbojkašice Štrigove poražene su u utakmici pretposljednjeg kola 2. lige sjever u Petrinji od istoimenog domaćina sa 3:1. Prvi i drugi set bili su neizvjesni, no oba su pripala Petrinji sa 25:23 i 25:22. U trećem setu Štrigova je uzvratila sa 25:22. Više od toga nisu mogle, četvrti set domaće igračice bile su uvjerljive sa 25:16.

U posljednjem kolu Štrigova će gostovati u Zagrebu kod ekipe Mladost III. Na kraju će zauzeti šesto mjesto u konkurenciji 13 ekipa.

TREĆA LIGA SJEVER (Ž): Kaštelankama derbi

Završeno je natjecanje u trećoj ligi sjever za žene. U zaostaloj utakmici Kaštel II pobijedio je u gostima Plave sa 3:1, a ta im je pobjeda osigurala drugo mjesto na kraju prvenstva. Naslov prvaka odnijela je ekipa Ivanec II. U drugoj zaostaloj utakmici Lepoglava je pobijedila Ludbreg i time osvojila treće mjesto, dok su Plave na kraju završile četvrte. Od ostalih međimurskih predstavnika Nedelišće Elting završilo je ligu na sedmom mjestu, dok je Totovec bio posljednji deseti.