1. B LIGA žene – 3.kolo

Prva pobjeda Kaštelanki

OK Novi Zagreb – ŽOK Kaštel          0:3

ŽOK Kaštel: Laura Frančić ,Dina Sabol, Petra Prprović, Ljerka Herman, Iva Bulović, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mateja Posavec, Darina Novaković, Tija Budiša, Mirjam Varga. (trener Marko Obadić)

U Zagrebu je odigrana utakmica između OK-a Novi Zagreb i ŽOK-a Kaštel Pribislavec. S gostovanja se igračice Kaštela vraćaju sa sva tri boda, ostvarivši prvu pobjedu u 1B odbojkaškoj ligi. Početak prvog seta donio je malo nervoze i grešaka kod Kaštelanki, ali kod rezultata 12:8 za domaću ekipu Kaštelanke igraju odlično i preokreću i osvajaju prvi 25:20.

Drugi set ponudio je isto odlično otvaranje domaćina te inicijalno vodstvo, no Kaštelanke odličnim servisom, borbenošću i igrom novim preokretom osvajaju set sa 25:22. U trećem setu Kaštelanke su odigrale rutinski i sigurno privele meč kraju. Poslije trećeg kola i prve pobjede u sezoni, Kaštelanke se nalaze na 6 mjestu sa 4 boda, a u sljedećem kolu su domaćini OK Don Bosco.