Odbojka 13.12.2019. 08:21. Zadnja izmjena: 13.12.2019. 08:21.

SUPERLIGA: Centrometalovci bez problema do bodova

OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ   3 : 0   (25:13, 25:15, 25:17)

Dvorana NGC Aton u Nedelišću, gledatelja 100
suci : Pavičić (Petrinja), Adamek (Zagreb)

Centrometal: Orešković, Vincek, Ivančić, Juras, David, Mišura, Ivan i Hrvoje Novak, Stanković,  Zelenika, Vuk, Marciuš, Lesinger, Kovačić (trener Siniša Novak)

Rovinj: Gianluca i Sebastian Sponza, Malusa, Matić, Trošt, Kuhar, Fatorić, Đekić, Preden, Poropat (trener Hrelja)

Odbojkaši Centrometala su u devetom kolu Superlige kod kuće dočekali posljednjeplasirani Rovinj i bez problema došli do novih bodova. Bila je to utakmica dva neravnopravna sastava. Kod Centrometala su krenuli Vincek, Juras, Mišura, Zelenika, Orešković i Ivančić, dok su se izmjenjivala oba libera Vuk i David. Krenulo je 5:0 za domaće. Deset poena prednosti je kod 17:7. Prvi set završava 25:13. U svim elementima igre domaći su bili bolji. Pred kraj seta u igru je ušao Stanković i do kraja utakmice odigrao odlično. Drugi set gosti drže priključak do 8:7. Nakon toga domaći pojačavaju i bez problema prednost samo raste, ovaj set završava 25:15. Priliku za igru trener domaćih dao je i Ivanu Novaku na poziciji primača. U trećem setu Rovinj se držao do 13:13. No nakon toga rezultat je bio 21:14, završava 25:17. Nakon devet odigranih kola Centrometal se sa 14 osvojenih bodova nalazi na petom mjestu na tablici.