Gradovi i općine 25.09.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

Međužupanijska liga Čakovec-Varaždin 5. kolo

Sloboda pobijedila u Cirkovljanu, Čakovec ponovno nije odigrao susret

NEDELIŠĆE 4 : 1 PLITVICA/G

NEDELIŠĆE Stadion Trate. Gledatelja 200. Sudac: Bojan Juras (Čk). Pomoćnici: Felker i Mihalić.

STRIJELCI: 1:0 Kosir (15), 2:0 Međumurac (42), 3:0 Kosir (52), 3:1 Buhin (63), 4:1 Vručina (75).

NEDELIŠĆE: Košir, M. Pintarić (od 46. Vizinger), T. Pintarić (od 46. Jagec), N. Pintarić, Kosir (od 84. Numanović), Marčec, Topolnjak (od 70. Vručina), Nježić, Mesarić (od 80. Varga), Međumurac, Vuk. TRENER: Damir Maretić.

PLITVICA/G: Kos, Pomper, L. Črnila, Buhin, I. Črnila, Pomper (od 90. Horvat), Ister, Kocijan, Blaži, Crnković, Tkalčec. TRENER: Miroslav Pomper.

Kao što se i očekivalo vodeća momčad prvenstva Nedelišće ostvario je i šestu uzastopnu pobjedu ovoga puta protiv Plitvice iz Gojanca. Domaćin je rano već u 15. minuti pogotkom Kosira da bi gosti od 22. minute ostali sa igračem manje jer im je isključen Tkalčec. Međumurec te ponovno Kosir dovode do 52. minute Nedelišće do vodstva od 3:0 da bi Buhin smanjio a Vručina koji je nešto ranije ušao sa klupe postigao pogodak za konačnih i visokih 4:1.

NAPRIJED  0: 1  SLOBODA/S

CIRKOVLJAN Igralište NK Naprijed. Gledatelja 100. Sudac: Dario Srnec (Čk). Pomoćnici: Čurila i Žerdin. STRIJELAC: Goricaj (39).

NAPRIJED: Čonkaš, Šimunković, Belić (od 79. Židov), Sraka, Bermanec, Kemec, Vlah, Martinec, Trstenjak (od 87. Fleten), Glavina, Režek (od 66. Varga). TRENER: Zlatko Vugrinec.

SLOBODA/S: Tkalčec, Podvez, Branilović (od 85. Petek), Novak, Cvetković, Katanec, Goricaj, Kukovec, Baksa (od 70. Grabar), Pintarić (od 60. Hergotić), Petek (od 79. Posavec). TRENER: Stjepan Petek.

Borbena i neizvjesna utakmica u kojoj su gosti uspjeli u 39. minuti preko Goricaja postići pogodak na kraju vrijedan pobjede.

PUŠĆINE 2: 2  GRANIČAR/

PUŠĆINE Igralište NK Pušćine. Gledatelja 100. Sudac: Roman Lacković (Vž). Pomoćnici: Remar i Vitez.

STRIJELCI: 1:0 Dovečer (34), 2:0 Ribić (37,11m), 2:1 Mikulan (60), 2:2 Čižmešija (84,11m).

PUŠĆINE: Kolar, Mikulec, Fekonja (od 49. Horvat (od 49. Martan), Katalenić, Celinger, Terzić, Špicer, Horvat, Ribić, Levanić, Šivak (od 20. Dovečer). TRENER: Dejan Car.

GRANIČAR/K: Lehki, Mikulan, Hertelendi (od 46. Horvat), Latin, Čižmešija, Lončar, Paveli, Kranjec, Kos, Matotek, Mešnjak. TRENER: Danijel Fundak.

Uzbudljiva i neizvjesna utakmica završila bez pobjednika. Domaćin je do 37. minute ostvario vodstvo od 2:0 da bi u 39. minuti ostao sa igračem manje na terenu jer im je isključen Ribić što gosti koriste te sa dva pogotka poravnavaju rezultat.

POLET/SMNM  0: 1  ZADRUGAR

SVETI MARTIN NA MURI Igralište NK Polet. Gledatelja 250. Sudac: Dubravko Pavlić (Vž). Pomoćnici: Kapeš i Rohtek.

STRIJELAC: 0:1 Prlog (45).

POLET/SMNM: Perčić, Karlovčec (od 48. Mikolaj), Radiković, Paler, Sobočan, Šardi, Goričanec (od 86. Vinko), Barat, Turk (od 90. Zadravec), Goričanec (od 76. Vršić), Cvetković (od 56. Stojko). TRENER: Tine Špilak.

ZADRUGAR: Markulinčić, Hlebec (od 60. Modrić), Novak, Prlog, Marković, Vukina (od 89. Sabol), Šegović (od 80. Gotić), Struški, Valjak, Denžić, Katalenić. TRENER: Željko Vađunec.

Pod vodstvom novog trenera Špilaka nogometaši Poleta iako su odigrali dobru utakmicu proti Zadrugara u kojoj su propustili sijast više nego odličnih prilika na kraju su pognutih glava napustili igralište izgubivši minimalnim rezultatom. Gosti su pobjedonosni pogodak postigli u 45. minuti nakon duge ubačene lopte i nesmotrenosti domaće obrane Prlog glavom postiže pogodak na kraju vrijedan pobjede.

MLADOST KOMET :ČAKOVEC neodigrano

Nakon što nisu odigrali utakmicu minule subote NK Čakovec ponovno nije odigrao utakmicu u Prelogu protiv Mladost Komet.  Očito da je Čakovec u velikim problemima zbog nedostatak igrača i mali su izgledi da se uspije konsolidirati a veći da će liga nastaviti natjecanje bez njega.