Sport 10.09.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

3. HNL-ISTOK: Drugi poraz u gostima

BSK2

MEĐIMURJE0

Bijelo Brdo - igralište BSK-a. Gledatelja: 200. Sudac: Šikić. Strijelci: 1:0 Begović-ag (35), 2:0 Drnić (55).

Međimurje: Šafarić, Šimunić (81. Jambrović), Mesarić, Begović (60. Stojkov), Dodlek, Hranilović, Golik, Vuković, Vuk (89. Pintarić), Rebernik, Kokot. Trener Mario Kovačević

I drugo gostovanje završilo je neuspješno, porazom. Koji kao i u 1. kolu u Bjelovaru nije trebao biti. Prvih 45 minuta Čakovčani su igrali dobro, prilike za pogodak nisu iskoristili Kokot i Vuković, a pogodak su primili nespretnom intervencijom Begovića koji je ‘svladao’ vlastitog vratara Šafarića, koji pak nije mogao spriječiti najgore. Početkom drugog poluvremena domaći su ponovo iskoristili neučinkovitost čakovečke obrane i postigli pogodak koji je riješio pitanje pobjednika. A od 76. minute imali su i igrača više, zbog drugog žutog kartona pocrvenio je Mesarić i lakše im je bilo održati pozitivan rezultat. Mogao je Kokot u 70. minuti utakmicu učiniti neizvjesnom, netko od domaćih obrambenih igrača izbacio je loptu s gol linije daleko u polje.

Josip Freiler

• Tijekom tjedna igraju se dva kola. Sutra (srijeda) Međimurje igra s Koprivnicom u Čakovcu (SRC Mladost, 17 sati), a u subotu gostuju u Oriovcu kod Oriolika.