Sport 25.04.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:21.

LADOST (Ž) 2
ČAKOVEC 0
Ždralovi - igralište Mladosti. Gledatelja: 200. Sutkinja: Martinčić (Koprivnica). Strijelac: Sučić (50, 61).
Čakovec: Prekupec, Koren, Cvetković, Andre Silva, Vlah, Antonović, Novak (62. Jambrović), Suntešić, Moreira (70. L. Pintarić), Balent, Drožđek
Dobro su u prvih 45 minuta Čakovčani parirali vodećem sastavu Lige, bili ravnopravni, dobre su se branili i obranili. Onda kratka dekoncentracija što su domaći iskoristili i za 11 minuta, početkom drugog poluvremena postigli 2 pogotka i riješili pitanje pobjednika. Mogli su možda Čakovčani uz bolju koncentraciju rezultatski bolje proći, ovako su sada u sve težoj poziciji na tablici, srećom da su u subotu domaćini u susretu s Croatiom (17 sati SRC Mladost), gdje im je pobjeda imperativ. (J.F.)
MEĐIMURJE 2
VIROVITICA 1
Čakovec - SRC Mladost. Gledatelja: 150. Sudac: Karlica (Garešnica). Strijelci: 0:1 Grubić (10), 1:1 Golik (27), 2:1 Vabec (34).
Međimurje: Šafarić, Pintarić, Kuzmić, Menzil, Golik, Puclin (79. Mihalic), Skoliber, Vabec (72. Vuk), Novko, Vuković (85. Sakač), Petak. Trener: Damir Biškup
Nakon slabe igre s Križevcima, na utakmici s Viroviticom „druga priča“. Igrali su mnogo bolje, borbenije i efikasnije, s mnogo htijenja, lijepih akcija. Nije dobro počelo, već u 10. minuti gosti su iskoristili pasivnost domaće obrane i poveli (bio je to jedini udarac u okvir gola Šafarića). Golik je u 27. minuti nakon proigravanja Pintarića neobranjivim udarcem s 20-ak metara postigao efektan, izjednačujući pogodak. Vabec se iskupio u 34. minuti, nakon dobre akcije s Vukovićem i Pintarićem realizirao je ukazanu priliku. U drugom dijeli sijaset neiskorišenih prilika domaćih ali na kraju zasluženo slavlje. (J.F.)
MLADOST (P) 4
IVANČICA 3
Draškovec - igralište NK Draškovec. Gledatelja 150. Sudac: Stanić. Strijelci: 1:0 Dominić (7), 1:1 Kolarek (15), 1:2 Božak (17), 1:3 Pađen (31, 11m), 2:3 Balent (59), 3:3 Vlah (82), 4:3 Habuš (89)
Mladost/P: F. Farkaš, Habuš, D. Farkaš, Ivančić, Halić, Balent, Magdalenić, Hladnik (40. Vlah), Sabol (90. Mišić), Caban, Dominić (90. Hrešč). Trener: Krunoslav Bauer
Odavno nismo gledali tako dobru utakmicu punu preokreta i rezultatske neizvjesnosti kao ovu. Već u 7. minuti odlični Dominić postiže pogodak za 1:0. Gosti su do 31. minute preokrenuli rezultat na 3:1 s kojim se otišlo na odmor. U nastavku potpuna dominacija Mladosti koja u 59. minuti preko Balenta smanjuje na 2:3. U 82. minuti Vlah lijepim udarcem poravnava na 3:3 da bi minutu prije kraja Habuš prekrasnim udarcem s dvadesetak metara postigao rijetko viđen pogodak za veliko slavlje domaćih igrača i navijača. (Z.P.)
KOPRIVNICA 0
NEDELIŠĆE 1
Koprivnica - gradski stadion. Gledatelja 150. Sudac: Vugrinec. Strijelac: Topolnjak (42).
Nedelišće: Novak (68. Vizinger), Železnjak, Topolnjak, N. Pintarić, Đukes, Bađari (83. Marčec), F. Pintarić, Mihalic, Međumurac (Novak), Jarić, Piškor. Trener: Davor Piškor
Nogometaši Nedelišća gostovali su u Koprivnici gdje su minimalnim ali potpuno zasluženim rezultatom pobijedili. Taktički odlično postavljeni u 42. minuti nakon brze kontre u kojoj je Međumurac proigrao Jarića ovaj pak Topolnjaka koji izlazi sam pred vratara i postiže pogodak za konačnih 0:1. Do kraja uz puno muke jer im se u 66. minuti ozlijedio vratar Novak te ga je zamijenio igrač Vizinger uspijeli su sačuvati vodstvo. (Z.P.)
POLET 0
PODRAVINA 1
Sv. Martin na Muri - igralište NK Polet. Gledatelja 400. Sudac: Ramić. Strijelac: Kosir (80).
Polet: Đurkin, Mihael Karlovčec, Mihajel Karlovčec (46. M. Begović), A. Begović (70. Radiković), Hren 6,5, Horvat 5,5, Turk 6, Zadravec 6 (62. Sobočan 6), Radrigue, Škvorc, Brezovački. Trener: Krešimir Šenji
Podravina je ostvarila minimalnu pobjedu te se Poletu revanširala za jesenski poraz u Ludbregu. Utakmica odigrana pred oko 400 gledatelja bila je borbena i neizvjesna. Deset minuta prije kraja utakmice neopreznost domaćeg igrača Horvata koristi Čižmešija koji je nešto ranije ušao u igru i te proigrava Milasa koji sa lijeve strane upućuje ubačaj a Kosir postiže pogodak vrijedan pobjede. (Z.P.)
CROATIA 3
GRANIČAR 0
Grabrovnica - igralište NK Croatie. Gledatelja: 150. Sudac: Gadžo (Bjelovar). Strijelci: 1:0 Begović (6), 2:0 Celišćak (70), 3:0 Lončarek (73).
Graničar: Jambres, Gorupić, Beliga, D. Matotek (82. E. Matotek), Kosec, Kos, Nađ, Tilošanec (65. Mikulan), Kučan, Latin, Horvat. Trener Zoran Kastel
Nastavio se negativni niz rezultata kotoripskog trećeligaša. Ovoga puta pokleknuli su u Grabrovnici gdje ih domaćin nije ničim nadvisio, ali Graničar ima problem igranja u gostima. Oni su dva pogotka zabili iz dvojbenih slobodnih udaraca koje je vidio samo vrlo slabi sudac Avdo Gađo. Kod vodstva gostiju 2:0 u 72. minuti izbija sam pred vrata domaćeg vratara Zdelara Matija Kosec, no njegova prigoda odlazi u nepovrat. Sljedeći zaostali susret Kotoripčani igraju već u srijedu protiv opasne ludbreške Podravine. Početak utakmice je u 17 sati. (M.G.)