Sport 12.05.2010. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 10:37.

3. HNL: Slabi učinci naših

BJELOVAR 4
NEDELIŠĆE 1
Bjelovar - gradski stadion. Gledatelja 50. Sudac: Babić (Orahovica). Strijelci: 0:1 Treska (37), 1:1 Pavleković (39), 2:1 Pleić (64), 3:1 Pleić (67), 4:1 Pavleković (69).
Nedelišće: Posavec, Stanković, Perišić, Češnjaj (81. Pašalić), Premuš, Mihalic, Treska, Zavrtnik, Celinger, Đukes, Zanjko
Desetkovani s tri nedovoljno oporavljena igrača nogometaši Nedelišća u Bjelovaru su protiv istoimenog kluba poraženi od 4:1. Ponovno su Nedelišćanci u prvom poluvremenu jako dobro igrali a plod toga je i vodstvo kada je Mihalic proigrao Tresku koji izbija sam pred vratara i poentira za 0:1. Uz pogodak gosti su imali i priliku preko Premuša. Samo dvije minute kasnije domaćin uspijeva poravnati rezultat na 1:1 s kojim se odlazi na odmor. U nastavku Bjelovar je još tri put postigao pogotke za visokih 4:1.

MLADOST (P) 2
KRIŽEVCI 2
Prelog - stadion Mladosti. Gledatelja 150. Sudac: Babić. Strijelci: 0:1 Korenika (13), 1:1 Balent (23), 2:1 Krznar (45), 2:2 Bukal (48).
Mladost/P: Marčec, Balent, Bađari, Radiković, Krznar, Magdalenić, Dodlek, Bukal (79. Vutek), Habuš (47. Mišić), Sabol, Jarić. Trener: Zoran Kraljić
Bez pobjednika završila je utakmica Mladosti i Križevaca koja je bila uzbudljiva, borbena s puno rezultatskog preokreta. Poveli su gosti u 13. minuti pogotkom Korenika da bi domaćin poravnao pogotkom Balenta u 23. minuti, a Krznar preokreće na 2:1. Odmah na početku utakmice u 48. minuti Jarić, u želji da izbije loptu iz svog šesnaesterca silovito je pucao, lopta je udarila u blok gostujućeg vratara i na zaprepaštenje domaćih otišla u gol. Domaćin ima najbolju priliku u 82. minuti kada je Bađari nanizao nekoliko gostujućih igrača, ušao u šesnaesterac te pucao tik pored stative.
Zlatko Premuš

Rezultati 29. kola: Đakovo - NAŠK 4:1, Sloboda - Belišće 0:1, Križevci - Lipik 3:3, Graničar - Mladost (P) 3:0, Olimpija - Grafičar V. 3:2, Koprivnica - Bjelovar 1:2, Nedelišće - Mladost (C) 1:1, Slavija - Višnjevac 5:1, MV Croatia - Croatia 2:0.
Ostali rezultati 30. kola: NAŠK - MV Croatia 1:2, Croatia - Slavija 6:2, Višnjevac - Koprivnica 2:1, Mladost (C) - Olimpija 2:4, Grafičar V. - Graničar 0:2, Lipik - Sloboda 4:0, Belišće - Đakovo 3:0.
1. Lipik 30 18 5 7 85:43 59
2. MV Croatia 30 18 4 8 74:39 58
3. Olimpija 30 16 6 8 71:46 54
4. Graničar 30 16 5 9 58:42 53
5. Slavija 30 16 4 10 55:46 52
6. Mladost/C 30 13 10 7 53:36 49
7. Bjelovar 30 13 10 7 54:36 49
8. Đakovo 30 13 8 9 45:37 47