Sport 12.05.2010. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 10:37.

SLOBODA 0
Čakovec - igralište NK Sloge. Gledatelja 150. Sudac: Horvat.
Sloga: Perišić, Kolar, Jeđut, Zoka, Dam. Vabec (46. Vurušić), D. Glad, R. Glad, Dar. Vabec, Bajzek, Balić (90. Mihalković), Vugrinec. Trener: Ivan Hamonajec
Sloboda: Kolar, Buhanec (50. G. Petek), Angel, Novak, Levec, Katanec, Srnec, Hedja, Borko, Novak, D. Petek (87. Tkalec). Trener: Stjepan Petek
Međimurski ali i derbi kola donio je borbenu čvrstu i neizvjesnu utakmicu koja je na kraju završila bez pobjednika. Obje ekipe stvorile su nekoliko odličnih prilika za pogodak koje nisu iskoristile te je utakmica završila podjelom bodova. (ZP)

DINAMO/D 1
SRAČINEC 3
Domašinec - igralište Kokotov Vez. Gledatelja 100. Sudac: Čosić. Strijelci: 1:0 Baranašić (2), 1:1 J. Kolarić (5), 1:2 M. Kolarić (19), 1:3 M. Kolarić (80).
Dinamo/D: Novak, A. Krznar, Trstenjak, Vargek, Tizaj, Jakšić, N. Krznar, Strahija, Peras, Vugrinec, Baranašić (63. Topalović). Trener: Mladen Bubek
Odličan početak Dinama i pogodak Baranašića već u 2. minuti, no gosti tri minute kasnije poravnavaju a u 19. minuti preokrenuću rezultat. U nastavku domaćin je imao prilike preko Baranašića dok je Vugrinec pogodio vratnicu ali bez rezultata, samo još jedan pogodak gostiju. (ZP)

N. MAROF 0
DINAMO/P 0
N. Marof - igralište NK Novi Marof. Gledatelja 100. Sudac: Kolarić.
Dinamo/P: Rebernik, Križaić, Ružić, Štampar, Jančec, Dar. Žulić, Lovrenčić, Dominić, Juras, Mihalović, Cirkvenčić. Trener: Ivan Dominić
U ne baš kvalitetnoj utakmici koja je odigrana po lošem terenu Palovčani su imali nekoliko odličnih prilika za pogodak koje nisu uspjeli realizirati te je susret završio bez pobjednika. (ZP)

TRNAVA 1
PLITVICA 1
Goričan - igralište Gaj. Gledatelja: 200. Sudac: Pajtak (M. Bukovec). Strijelci: 1:0 Vlahek (9), 1:1 Horvat (37).
Trnava: F. Farkaš, D. Farkaš, Baksa (87. Markušić), Vlah, Katanec, Malović (75. Blažek), Gudlin, Jakšić, Ribić, Pongrac, Vlahek (37. Pintar). Trener: Zlatko Bađari
Nakon tri sušna kola 200-tinjak navijača Trnave očekivalo je pobjedu protiv prosječne momčadi iz Gojanca. Oni su razočarani otišli s utakmice jer nisu bili zadovoljni bodom. Ostvarili su ga domaći u igri u kojoj su imali terensku premoć, ali bez pravog udarca u okvir vrata. Gosti su od 65. minute igrali s 10 igrača. (MG)

ČUKOVEC ‘77 1
PODRAVINA 6
Čukovec - igralište NK Čukovec. Gledatelja 50. Sudac: Bubek. Strijelci: Vukina za Čukovec te Vručina 2, Vađunec 2, Golenja i Sušec za Podravinu.
Čukovec ‘77: D. Lehki, A. Lehki, Zvonarek, M. Mihoci, A. Mihoci, Poljak, Pavlic, Begović (88. Zimić), Vukina (35. Jezerčić), D. Vuk (70. Bartolić), A. Vuk
Najbolje prvo poluvrijeme Čukovca ovog proljeća i zasluženo vodstvo protiv lidera prvenstva od 1:0. Odličnu priliku za povečanje rezultata imao je u 20. minuti A. Vuk ali je njegov udarac zaustavio vratar. U nastavku domaćin je odolijevao pritisku gostiju do 58. minute, kada su se razigrali te šest puta zatresli mrežu D. Lehkija. (ZP)

IVANČICA 2
GRANIČAR 0
Ivanec - gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Jalušić (Kuršanec). Strijelci: 1:0 Hranić (61), 2:0 Kocijan (89).
Graničar: Tropšek, Radmanić, Fundak, Horvat (75. Nađ), Latin, Habuš, Paveli, Hertelendi, Matulin, F. Kos, V. Kos. Trener: Branko Lipić
Prvi dio susreta protekao je u ravnopravnoj igri u kojoj su Kotoripčani održali i neriješen rezultat. U drugom dijelu oni su neopravdano stali, a što su vješto znali iskoristiti domaći nogometaši s dva pogotka. Od 85. minute gosti su igrali s 10 igrača jer je zbog drugog žutog isključen Saša Latin. (MG)

MLADOST 2
ČAKOVEC 1
Varaždin - igralište Mladosti. Gledatelja: 100. Sudac: Bubek (Miklavec). Strijelci: 1:0 Golubić (30), 2:0 Erhart (40), 2:1 Vurušić (86).
Čakovec: Petković. V. Pintarić, N. Pintarić, Malović, Antonović, Vlah (74. Vurušić), M. Novak (77. Sakač), Bukal, Simon, J. Novak, Hađić. Trener: Želimir Orehovec
Nekompletni sastav Čakovčana poražen je što je neuspjeh obzirom na protivnika. Čakovčani su igrali bolje, imali inicijativu i prilike tijekom cijelog susreta. Domaći su se uglavnom branili i iz nekoliko kontri ugrozili nesigurnog Petkovića, dvije su iskoristili i to im je bilo dovoljno za pobjedu. Čakovčani su u finišu postigli pogodak, a kod 2:0 nije im suđen klasični kazneni udarac (srušen Pintarić). (JF)

1. Podravina 21 18 2 1 94:9 56
2. Čakovec 21 13 4 4 63:24 43
3. Sračinec 21 11 5 5 34:25 38
4. Sloga 21 10 7 4 41:22 37
5. Dinamo/P 21 11 3 7 48:33 36
6. Sloboda 21 11 2 8 34:24 35
7. Graničar 21 11 1 9 40:26 34
8. Trnava 21 9 5 7 31:30 32