Sport 28.01.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:20.

BADMINTON: Zlato Danijela Zadravca

U Zagrebu je održan badmintonski turnir Hrvatskog kupa za veterane 35+ i 45+, na kojem su nastupili i članovi Badmintonskog kluba Međimurje u sastavu: Damir Markuš, Filip Vadlja - Kuki, Rajko Bel, Tihomir Dominić, Danijel Zadravec i Goran Rožman. U konkurenciji parova 35+ Danijel Zadravec u paru s Vugrincom (BK Koprivnica) osvojio je zlatnu medalju. U finalu su se sastali sa zagrebačkom kombinacijom Šaban-Zver te nakon poraza u prvom gemu 19:21, do pobjede su došli osvojivši sljedeća dva gema s 21:10, 21:13. U pojedinačnoj konkurenciji Zadravec je zauzeo 6. mjesto.
U konkurenciji 35+ Tihomir Dominić osvojio je 12. mjesto pojedinačno te 7. mjesto u paru s Ogrincom (BK Koprivnica), a Goran Rožman 14. mjesto pojedinačno. U konkurenciji 45+ Damir Markuš pojedinačno je bio 4., Filip Vadlja 7. dok je Rajko Bel zauzeo 9. mjesto. U konkurenciji parova 45+ par Vadlja / Bel osvojio je 4. mjesto. (B. Zadravec)
● BK “Međimurje” Čakovec organizator je pojedinačnog Prvenstva Hrvatske za seniore i veterane, koje će se po prvi put održati u dvorani Aton u Nedelišću, u subotu i nedjelju, 2. i 3. veljače, od 9 sati. U 16 sati održat će se i Godišnja skupština Saveza čiji će domaćin biti naš Klub.

► A u subotu (2. veljače) s početkom u 19 sati u prostorijama SGC-a Aton Klub će održati svečanu proslavu 20. godišnjice rada te će tom prilikom dodjeliti Obljetničke nagrade uz svečani program i mali domjenak. (tg)