Sport 01.07.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:23.

GOLF: Napredak novih igrača

Na golf terenu u Moravskim Toplicama održan je turnir “President cup” Golf kluba Sveti Martin-Međimurje. Turnir je nakon dužeg vremena okupio relativno veliki broj igrača (sudjelovalo je 35 igrača, od prijavljenih 38). Posebno treba pohvaliti angažman predsjednika kluba Miljenka Balića koji je, uz aktivne članove, na turnir uspio dovesti i članove kluba koji su se u posljednje vrijeme slabije odazivali na klupske turnire. Na turniru su postignuti solidni rezultati, a vidan je i napredak kod nekolicine novih igrača. Bruto pobjednik turnira u muškoj konkurenciji s 21 bruto bodom bio je Zlatko Sraka, a drugo mjesto osvojio je Miljenko Balić s 20 bodova. Bruto pobjednica u ženskoj konkureniciji bila je Vera Sraka sa 16 bruto bodova.
U neto kategoriji prvo mjesto osvojio je Damir Šafarić (41 neto bod), drugo Jadranka Balić (40 neto bodova) i treće Biserka Horvat (36 neto bodova). Najduži udarac na 11. polju imala je Ksenija Vrbanić, a najbliža zastavici prvim udarcem na 4. polju bila je Biserka Horvat.