Sport 04.04.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:21.

Grandy lako pobijedio Zagrepčane

GRANDY - ZAGREB ‘92 8:5
M. Subotica - sportska školska dvorana. Gledatelja 50. Suci Medved i Kramar. Strijelci: 1:0 Hruško (10), 2:0 Oršić (12), 3:0 Šegović (14), 3:1 Ramljak (16), 4:1 Fažon (20), 5:1 Oršić (23), 6:1 Valentić (28), 7:1 Oršić (31), 8:1 Oršić (31), 8:2 Lauš (33), 8:3 Lauš (34), 8:4 Raković (36), 8:5 Lauš (40).
Grandy: Marčec, Magdalenić, Hruško, Šegović, Fažon, Goričanec, Oršić, Valentić. Trener: Nikola Goričanec
Bez većih problema nogometaši Grandyja u 12. kolu 2. hrvatske malonogometne lige sjever ostvarili su pobjedu nad Zagrebom s rezultatom 8:5. Od početka domaćin je dominirao terenom te je do odlaska na odmor ostvario prednost od 4:1. U nastavku uragan “Grandy” je do 31. minute ostvario vodstvo od čak 8:1 da bi posustali, opustili se što su gosti iskoristili i s četiri uzastopna pogotka donekle ublažili poraz. (Z. Premuš)