Sport 20.04.2011. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:17.

II. HNL: Novi bolni poraz

HAŠK 3
MEĐIMURJE 1
Zagreb - igralište HAŠK-a: Gledatelja: 200. Sudac: Lovrić (Đakovo). Pomoćnici: Gradištanac i Tonković. Delegat: Magzan. Strijelci: 1:0 Čavala (7), 2:0 Lepinjica (60), 2:1 Begović (68, 11 m), 3:1 Lepinjica (82).
HAŠK: Dumenčić, Plazanić, Dušak, Tolić, Bljajić, Horvat, El Saleh, Baković (86. Posinković), Čavala, Jurakaić (77. Crnković), Lepinjica (84. Hudrović). Trener: Krešimir Sunara
MEĐIMURJE: Bešenić, Jukić (83. Kovačić), Levačić, Suntešić, Vuk, Begović, Garba, Cicero Lima, Štorga (46. Ćosić), Kokot, Jambrušić. Trener: Miljenko Dovečer
- - - -
Novi i pomalo bolni poraz Čakovčana koji su ponovo u teškom položaju na prvenstvenoj tablici, ponavlja se tako situacija kada gostuju i gube bodove. Koji su neophodno potrebni pa je sada pred sutrašnju (srijeda) utakmicu s Mosorom (SRC Mladost, 16.30 sati) pobjeda imperativna. Za utakmicu s HAŠK-om ukratko.
Rano su domaći došli u vodstvo, dominirali su cijelo prvo poluvrijeme, propustili su realizirati još 3-4 prilike da vodstvo već tada bude vrlo uvjerljivo. To dovoljno govori o ‘igri’ Čakovčana, posebno obrane koja kao da nije postojala. U drugom poluvremenu nešto bolje, posebno nakon vodstva domaćih 2:0. Begović je iz kaznenog udarca smanjio ishod, imali su iza toga Čakovčani više inicijative, mogli su i poravnati rezultat. Nažalost nisu pa su u završnici primili još jedan pogodak, kod kojeg postoji dileme oko prekršaja koji je nad čakovečkim igračem prethodio u akciji prije pogotka. Bilo kako bilo domaći su zasluženo pobijedili, a kod Čakovčana je situacija ponovo alarmantna.