Sport 20.03.2012. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:19.

II. HNL: Ponovo razočarali

RUDEŠ 3
MEĐIMURJE 0
Zagreb - Stadion Lučkog. Gledatelja: 20. Sudac: Elez (Vranjic). Strijelci: 1:0 Čubel (35), 2:0 Pelak (48), 3:0 Lozo (74).
Rudeš: Žuna, Eterović, Jokić, Zelenika, Tadić, Bodružić, Pelak, Čubel, Galić (46. Lozo), Pelak, Petković (46. Tolja). Trener: Srećko Lušić
Međimurje: Bešenić, Borzić, Petak (83. Skoliber), Menzil, Puclin, Mikić, Marčinković, Dodlek, Tomić (44. Barat), Zeba, Čosić (75. Novko). Trener: Damir Biškup
- - - -
Nakon slabe igre i uvjerljivog poraza s Hrvatskim dragovoljcem, Čakovčani su na isti način poraženi i s Rudešom u Zagrebu. Razočarali su u svim segmentima igre, igrali su slabo, bez zalaganja, neborbeno, neefikasno, takvom igrom nisu mogli ni pomisliti na bolji rezultat, i još su si više otežali i kompromitirali ionako težak položaj na tablici.
Već u 1. poluvremenu koje su domaći dobili 1:0 odigrali su slabo, Puclin i Borzić nisu iskoristili prilike za bolji rezultat i eventualno vodstvo. U 2. poluvremenu i dalje slaba i nepovezana igra, neiskorištena prilika Čosića, domaći su od nekoliko prilika iskoristili dvije i na kraju zasluženo slavili uvjerljivu pobjedu. I dali Čakovčanima razmisliti može li tako i na takav način dalje.
• U subotu u 15 sati na SRC-u Mladosti slijedi novi teški test. U Čakovcu gostuje trenutno vodeći sastav Lige Pomorac iz Kostrene.
J. Freiler

Ostali rezultati 19. kola: Marsonia 1909 - Radnik 1:3, Gorica - Imotski 1:0, Mosor - Solin 1:0, Hašk - Junak 1:2, Croatia Sesvete - Dugopolje 2:2, Pomorac - Hrvatski dragovoljac 3:2, slobodan je bio Vinogradar.
1. Pomorac 18 12 1 5 40:19 37
2. Dugopolje 18 11 3 4 40:21 36
3. Junak 18 9 6 3 22:11 33
4. Mosor 18 9 5 4 22:9 32
5. Vinogradar 17 10 2 5 27:17 32
6. Gorica 18 8 6 4 18:9 30
7. Imotski 18 8 5 5 15:9 29
8. Rudeš 17 6 4 7 28:21 22