Sport 04.05.2011. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:17.

II. HNL: Tjedan bez poraza i 4 boda

DUGOPOLJE 0
MEĐIMURJE 0
Dugopolje - SRC Hrvatski vitezovi. Gledatelja: 500. Sudac: Bošnjak (Hrkanovci), pomoćnici: Nago i Prološčić. Delegat: Kušan.
DUGOPOLJE: Bečić, Vardić, Brnadić, Granić, Gusić (62. Bonacin), Barišić (46. Barač), Obšivač, Žuljević, Kovač, Guč, H. Balić (64. B. Balić). Trener: Mario Ćutuk
MEĐIMURJE: Bešenić, Kovačić, Vitas, Andre Silva, Vuk, Ćosić (90. Cicero Lima), Levačić, Jambrušić (78. Suntešić), Begović, Garba, Kokot (87. Jukić). Trener: Miljenko Dovečer
“Veliki” bod osvojili su Čakovčani na gostovanju u Dugopolju, koji im mnogo znači u konačnici prvenstva. Igrali su dobro, borbeno, prema dogovoru, nisu se obazirali na grubosti domaćina u kojima su prednjačili donedavni njihovi suigrači u klubu (Bonacin, Kovač, Žuljević). Igrali su svoju igru, kontrolirali rezultat i na kraju nakon mnogo uzbuđenja uspjeli. U drugom poluvremenu Kokot je imao dvije prilike, imali su i domaći svojih prilika, dva su put pogodili stativu, a čakovečki vratar Bešenić bio je nesavladiv, branio je vrlo dobro i spriječio domaće napadače kada su bili u prilikama. Domaći i njihov trener Mario Ćutuk, inače donedavni trener Čakovčana, nisu bili zadovoljni suđenjem.

MEĐIMURJE 3
CROATIA S. 2
Čakovec - SRC Mladost. Gledatelja: Stadion SRC Mladosti. Gledatelja: 250. Sudac: Radić (Kastav), pomoćnici: Puškarić i Krznarić, delegat: Capan. Strijelci: 0:1 Jurina (25), 1:1 Kokot (33), 1:2 Jurić (39), 2:2 Cicero Lima (43), 3:2 Jambrušić (45).
MEĐIMURJE: Bešenić, Kovačić, Vitas, Andre Silva, Vuk, Jukić, Begović, Levačić (80. Štorga),Cicero Lima, Kokot (90. Bobičanec), Jambrušić (88. Suntešić). Trener: Miljenko Dovečer
CROATIA SESVETE: Sušac, Juroš, Lončar, Benčak, Jakara, Ivanković (46. Kuzmanić), Kutleša, Pejić (74. Vekić), Jurina, Jurić, Ivančić (64. Divković). Trener: Zvonko Lipovac
Važna pobjeda nekompletnih Čakovčana, prema događanjima na stadionu Mladosti moglo je na kraju biti i obratno. Gosti su bolje otvorili susret, imali inicijativu i prilike, no kazna za promašaje stigla je u 33. minuti. Cicero Lima je bio dodavač, a Kokot glavom precizan strijelac. Odmah iza toga Bešenić je 2 put odličnim intervencijama spriječio Jurića u izglednim prilikama postići pogodak, treći puta Jurić nije pogriješio, nakon udarca iz kuta iskoristio je jednu od rijetkih pasivnosti domaće obrane i postigao vodeći pogodak.. Iako je kod domaćih srednji red zakazao, postigli su u finišu poluvremena dva pogotka. Izjednačujući je u 43. minuti postigao Cicero Limaa, lobao je istrčalog Sušca, idealno mu je loptu dodao Jukić, a prije odlaska na odmor nakon lijepe akcije Jukića i Kokota, Jambrušić je lako poentirao. U drugom dijelu susreta rezultat se nije mijenjao, iako je bilo prilika, pa na kraju utakmice veliko veselje osvojenim bodovima, možda već sada spasonosnim. Odmah iza toga počele su pripreme za gostovanje u Sinju.

Ostali rezultati 25. kola: Mosor - Lučko 0:2, Junak - Vukovar ‘91 2:0, MV Croatia - Vinogradar 0:1, Suhopolje - Rudeš 1:4, Gorica - Imotski 3:1, HAŠK - Solin 2:0, Croatia Sesvete - Pomorac 0:0.
Ostali rezultati 26. kola: Pomorac - Junak 1:0, Vukovar ‘91 - Suhopolje 3:0, Solin - Mosor 2:1, Imotski - MV Croatia 1:0, Lučko - Dugopolje 1:0, Rudeš - Gorica 1:1, Vinogradar - HAŠK 1:0.
1. Gorica 26 18 2 6 45:18 56
2. Lučko 26 17 2 7 46:19 53
3. Pomorac 26 14 7 5 37:18 49
4. Rudeš 26 12 6 8 42:35 42
5. Dugopolje 26 10 9 7 37:22 39
6. Solin 26 12 3 11 32:31 39
7. Junak 26 10 8 8 36:27 38
8. Imotski 26 11 5 10 28:29 38