Sport 02.11.2011. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:18.

II. HNL ŽENE: Slatka pobjeda

Slatka pobjeda
SRAČINEC - TRNAVA 0:4
Svibovec Podravski - sudac: Vugrinec. Strijelci: 1:0 Gabrić (34), 0:2 Požgaj (39), 0:3 Gabrić (61), 0:4 Požgaj (74).
Trnava: Kivac, Pandur, Herman,, Markan, Strahija (Ribić), Smrk (Pezer), Videc, Gabrić (Vlahek), Požgaj, Markac, Jakšić
U fer i korektnoj igri domaće igračice zbog manjka jedne igračice koncentrirale su se samo na obrambene zadaće, te vrlo rijetko prelaze centar gošći, i iz takve igre kod rezultata 0:0 zbog nesporazuma u obrani došle do stopostotne prigode i to je bilo sve. Ipak u 31. minuti Lina Garić probija bunker domaćina da bi odmah potom Leona Požgaj povećala vodstvo na 2:0 s kojim se rezultatom odlazi na odmor. U nastavku još po jedan pogodak spomenutog dvojca za visoku i slatku pobjedu.
Ostali rezultati 7. kola: Lepoglava - Jaska 9:0, Trnje - Tuskani 0:6, Podravina - Istra 0:2.
1. Trnava 6 6 0 0 38:3 18
2. Lepoglava 6 5 0 1 30:3 15
3. Tuškani 6 4 1 1 17:8 13
4. Istra 7 4 0 3 11:1 12
5. Podravina 5 2 0 3 15:10 6
6. Cestica 5 2 0 3 12:29 6
7. Sračinec 6 1 2 3 9:12 5
8. Jaska 6 0 1 5 2:34 1