Sport 03.03.2010. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 10:37.

III. HNL: Bod Preložana

NEDELIŠĆE 0
KOPRIVNICA 1
Dunjkovec-Pretetinec - igralište Hrašćica. Gledatelja 300. Sudac: Pavlić. Strijelac: 0:1 Topolčić (89).
Nedelišće: Posavec, Belović, Đukes, Vibovec, Zavrtnik, Mihalic (64. Stanković), Bujanić, Fučko (46. Premuš), Celinger, Treska, Zanjko (78. Vizinger). Trener: Nenad Marčec
Neuspješna proljetna premijera nogometaša Nedelišća i zasluženi poraz od na ovoj utakmici boljih gostiju iz Koprivnice. Domaćin je ušao u utakmicu oslabljen neigranjem Jageca, Prišića i Topoljnaka. U prvom poluvremenu bio je bolja ekipa ali nije stvorio neku izrazitu priliku već u nekoliko navrata zaprijetio udarcima iz daljine. U nastavku domaćin posustaje da bi gostujuća mlada ekipa preuzimala igru te pred kraj utakmice u nekoliko navrata opasno zaprijetila. Minutu prije kraja utakmice Topolčić je postigao pogodak vrijedan pobjede. Tako su se gosti revanširali Nedelišću za jesenski poraz. Što je tu je, Nedelišće je ove subote ponovo domaćin ekipi NAŠK-a, od 15 sati na igralištu Dunjkovec/Pretetinec.

NAŠK 0
MLADOST/P 0
Našice - igralište NAŠK. Gledatelja 200. Sudac: Krmpotić.
Mladost/P: Marčec, Dodlek, Jarić, Habuš, Bađari, Magdalenić (Vutek), Sabol, Radiković, Bukal, Hižman (Balent), Krznar (Mišić). Trener: Zoran Kraljić
Mladostaši su se vratili s teškog gostovanja u Našicama neporaženi osvojivši vrijedan bod, prvi s gostovanja. Po izuzetno teškom i blatnjavom terenu prikazali su borbenu igru. U nekoliko navrata preko Krznara i Sabola opasno su zaprijetili, imali prilike za pogodak i prava je šteta što nisu se vratili s 3 boda. Nakon utakmice predsjednik Mladosti Ivica Radiković nam je rekao:
- Odigrali smo kvalitetnu utakmicu po teškom terenu, bili smo bliže pobjedi ali i s bodom smo zadovoljni. Pohvalio bih cijelu ekipu i trenera koji je odlično pripremio ekipu. Slijedi nam novo gostovanje, ovaj put u Osijeku kod Grafičar Vodovoda i gdje očekujemo pobjedu.
Tekst i foto
Zlatko Premuš

Ostali rezultati 18. kola: Đakovo - Bjelovar 0:0, Lipik - Grafičar Vodovod 5:1, Sloboda - Višnjevac 1:0, Belišće - Mladost (C) 0:0, Olimpija - Slavija 4:0, Graničar - MV Croatia 4:1, Križevci - Croatia 4:0.

1. Lipik 18 12 2 4 51:22 38
2. Graničar 18 10 4 4 35:26 34
3. Slavija 18 10 2 6 31:27 32
4. Bjelovar 18 8 7 3 35:19 31
5. Đakovo 18 9 4 5 27:23 31
6. Mladost/C 18 8 6 4 30:21 30
7. MV Croatia 18 9 2 7 42:26 29
8. Croatia 18 7 6 5 32:22 27