Sport 09.09.2010. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:12.

III. HNL: Porazi naših

PODRAVINA 1
MLADOST/P 0
Ludbreg - Stadion Podravine. Gledatelja 750. Sudac: Stojčević. Strijelac: Vađunec (14).
Mladost/P: Viher, Vutek (63. Hrešć), Bađari, Radiković, Novak, Magdalenić, Dodlek, Bukal, Ružman, Habuš, Sabol (69. Mišić). Trener: Zoran Kraljić
Sveta Nedjelja u Ludbregu uz to i prekrasno nedjeljno poslijepodne na novoizgrađeni stadion okupio je oko 750 gledatelja na utakmicu sportskih prijatelja Podravine i Mladosti iz Preloga. Preložani si ti koji moraju žaliti zbog poraza jer su svojom igrom zaslužili najmanje bod a i da su slavili ne bi bilo nepošteno. Pobjedonosni pogodak domaćin je postigao u 14. minuti kada je Sušec, nekadašnji igrač Mladosti, odlično probio stranu uputio centaršut da bi Vađunec postigao pogodak vrijedan pobjede. Mladost je imala dvije odlične prilike preko Ružmana koje je odlično obranio domaći vratar dok smatraju da je prekršaj nad Novakom sudac morao iz igre isključiti domaćeg igrača. Ružman i u nastavku utakmice ne uspijeva postići pogodak iz izgledne prilike dok Magdalenić nakon udarca Dodleka s pet metara ne uspijeva postići pogodak.

SLOBODNICA 4
NEDELIŠĆE 0
Slobodnica - Igralište Slobodnice. Gledatelja 150. Sudac: Jularić (Osijek). Strijelci: 1:0 Ravlić (22), 2:0 Ravlić (65), 3:0 Lilić (70), 4:0 Lilić (88).
Nedelišće: Posavec, Stanković, Đukes, Vibovec, Zavrtnik, Jagec, S. Treska, D. Treska (65. Belović), Simon (45. Golubić), Zanjko (60. Perišić), Balent. Trener: Željko Orehovec
Visok poraz nogometaša Nedelišća na gostovanju u Slobodnici. Nedelišćanci su imali priliku kod 0:0 preko S. Treske čiji udarac brani domaći vratar da bi domaćin u brzoj izigranoj akciji poveo pogotkom Ravlića. Isti igrač strijelac je i drugog pogotka za kojeg gosti tvrde da se radilo o zaleđu. U 70. minuti Lilić nakon ubačaja povečava rezultat na 3:0 da bi isti igrač dvije minute prije kraja utakmica postigao pogodak za konačnih visokih 4:0.
Zlatko Premuš

Ostali rezultati 3. kola: Koprivnica - Bjelovar 0:1, Otok - Croatia 5:0, Belišće - Slatina 4:1, Đakovo - Mladost (C) 1:0, Slavija - NAŠK 1:0, Graničar - Olimpija 2:2.
1. Otok 3 3 0 0 11:0 9
2. Bjelovar 3 3 0 0 6:2 4
3. Slavija 3 2 1 0 2:0 7
4. Slobodnica 3 2 0 1 8:3 6
5. Podravina 3 2 0 1 6:2 6
6. Mladost/C 3 2 0 1 5:3 6
7. Belišće 3 2 0 1 5:3 6
8. Đakovo 3 2 0 1 3:2 6