Sport 08.06.2011. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:17.

III. HNL: Porazi za kraj

PODRAVINA 6
NEDELIŠĆE 0
Ludbreg - stadion Podravine. Gledatelja 800. Sudac: Stojčević. Strijelci: Sušec 3, Vađunec (2), Valjak.
Nedelišće: Posavec, Stanković ,Jarić, Belović, Vibovec, Balent, Golubić, S. Treska, Simon, Vizinger (46. Zanjko), D. Treska (63. Hrušoci). Trener: Željko Orehovec
Na promociji prvaka lige pred oko 800 gledatelja Podravina je na najljepši način potvrdila naslov prvaka lige visokom pobjedom nad Nedelišćem. Gosti su prvi imali priliku preko S. Treske koju ne realiziraju. Domaćin do odlaska na odmor preko Vađuneca i Valjka postižu pogotke za 2:0 s kojim se rezultatom odlazi na odmor. U nastavku utakmice Vađunec je ponovo strijelac da bi odlični Dino Sušec postigao tri pogotka za konačnih 6:0.
MLADOST (P) 2
SLAVIJA 4
Prelog - stadion Mladosti. Gledatelja 150. Sudac: Jalžabetić. Strijelci: 0:1 Novak (8), 1:1 Novak (11), 1:2 Podobnik (45, 11m), 1:3 Novak (64), 1:4 Podobnik (72), 2:4 Mišić (75).
Mladost/P: Viher (75. I. Magdalenić), Vutek, Frakaš, Sraka, Bađari (77. Kraljić), Radiković, Novak, Kraljić (65. M. Radiković), Magdalenić, Vugrinec, Mišić. Trener: Zoran Kraljić
U posljednjem susretu neuspješne sezone nogometaši Mladosti nisu se uspjeli oprostiti od vjernih navijača povoljnim rezultatom. Ponovo su teren napustili pognute glave ali ponovo oštećeni te ogorčeni na suđenje. Počelo je za domaćina odlično. Naime, Novak je već u 11. minuti postigao pogodak za 1:0. Još se slavlje domaćina nije stišalo a gosti tri minute poslije preko Novaka postiže pogodak za 1:1. Domaćin propušta prilike preko Novaka, Radikovića da bi u posljednjoj minuti prvog dijela nakon očiglednog prekršaja nad domaćim igračem kojeg sudac nije svirao za goste dosuđuje kazneni udarac. Nevjerojatno ali istinito. Ova odluka donijela je buru negodovanja igrača i navijača Mladosti. Jer s obzirom da je skoro na svakoj utakmici Mladost oštećivana nevjerojatnim sudačkim odlukama u ovoj utakmici koja im ništa nije značila da se ponovo sudac potpuno nepotrebno stavi u prvi plan zaista je žalosno. Siguran realizator je Podobnik te se na odmor odlazi s prednošću gostiju od 1:2. U nastavku gosti postižu još dva pogotka da bi domaćin pogotkom Mišića tek ublažio poraz.
Zlatko Premuš

Ostali rezultati posljednjeg 34. kola: Lipik - NAŠK 1:0, Đakovo - Graničar 6:1, Belišće - Olimpija 1:3, Bjelovar - Croatia 4:0, Koprivnica - Križevci 1:0, Otok - Slatina 4:2.